„Instagram” tinkle viena po kitos vis išnyra nuotraukos, darytos tarsi tikrame rojaus sode – tai Vilniaus Stiklių gatvėje įsikūrusi „Augustas ir Barbora love story cafe”, kurioje fotografuoti norisi kiekvieną kampelį. 

„Mane įkvėpė graži ir romantiška kunigaikščio Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija, tad pamaniau, kad kavinės erdvė gali būti skirta naujoms meilės istorijoms ir romantiškiems pokalbiams. O tam, žinoma, reikia ypatingos atmosferos”, – pasakoja kavinės įkūrėjas Patrikas Ribas. Jis šiose patalpose visų pirma rengėsi įkurti uždaras juvelyrikos dirbtuves, tačiau nusprendus, kad tokio dydžio patalpą galima atverti žmonėms, nusprendė juvelyriką sujungti su kavine. „Tai vienintelė vieta Lietuvoje, kurioje gurkšnodamas kavą gali stebėti, kaip gaminamas žiedas su deimantais, o ant stalo esantis meniu išsirinkti galima bus ne tik pyragaitį, gėrimą, bet ir naują papuošalą”, – pasakoja kavinės šeimininkas P. Ribas, kurio šeima jau daugybę metų sukasi deimantų versle. 

„Manau, kad daugeliui būtų įdomu pamatyti, kaip meistras šlifuoja išskirtinius papuošalus. Deimantus noriu paversti mažiau paslaptingais, leisti žmonėms geriau pažinti jų išskirtinį grožį ir ypatybes. Izraelyje galima įsigyti nebrangių, tačiau labai kokybiškų aukso ir deimantų papuošalų, kurių kainos – nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų. Netrukus juos pristatysiu ir lietuviams, jiems jau numatyta vieta šioje kavinėje”, – pasakoja Patrikas Ribas.

„Augustas ir Barbora” kavinės įkūrėjas sako, kad deimantas – tai meilės akmuo. Gėlės, šampanas – taip pat su meile siejami simboliai, tad jie irgi įleido šaknis šioje meilei skirtoje kavinėje. “Norėjosi, kad šis mažas kampelis Stiklių gatvėje sukurtą atmosferą, kurioje pranyksta kasdienybė, kur nusikeli į kitą pasaulį, bent tol, kol geri tą vieną kavos puodelį”, – pasakoja P. Ribas. Bendradarbiaudamas su gėrimų distributoriais “Pernod Ricard”, į pagalbą jis pasikvietę ir floristą Mantą Petruškevičių, kuris Lietuvoje garsėja savo maksimalistinėmis gėlių kompozicijomis. 

Mantą kūrybai įkvėpė ne tik paslaptingos meilės istorijos, bet ir šampanas. „Kavinės lentynose stovėjo prancūziško šampano butelis, kurio etiketės – belle epoque stiliaus, papuoštos pakalnučių piešiniais. Tad gėlės ir padiktavo kavinės interjerą, kuris dabar primena žydintį sodą Pietų Prancūzijoje. Taip kavinės patalpoje „išaugo” medžiai, kurių šakas puošia 4000 gėlių žiedų. Žmonės sako, kad nieko panašaus Lietuvoje dar tikrai nebuvo”, – pasakoja floristas M. Petruškevičius. Jis net neabejoja, kad tai – fotogeniškiausia kavinė Lietuvoje, kurioje apsilankius iš karto norisi traukti telefoną iš kišenės ir paslaptinga vieta pasidalinti su draugais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

36 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.