Vilniaus regionas

Elektrėnai siekia tapti aktyvaus laisvalaikio sostine – ieškomas viešbučio vystytojas

Vyksta registracija į gegužės 8 d. tarptautinės NT konsultacijų bendrovės „Newsec“ organizuojamą e-aukcioną, kurio metu bus parduodamas pastatas ant Elektrėnų marių kranto su galimybe vystyti viešbutį. Aktyvioje rekreacinių paslaugų plėtojimo zonoje parduodamo objekto bendras plotas sudaro 801,36 kv. m ir gali būti didinamas iki 6400 kv.m.

Parduodamas pastatas yra pačiame miesto centre, Elektrėnų marių pakrantėje, šalia Elektrėnų sporto centro su baseinu, Ledo rūmų, jachtklubo ir motorinių laivų prieplaukos, vandenlenčių parko ir kitų aktyvaus laisvalaikio pramogų. Pradinė objekto pardavimo kaina yra 372,4 tūkst. eurų, neįskaitant PVM.

„Šiam objektui yra patvirtintas pastato rekonstrukcijos projektas ir išduotas statybos leidimas viešbučio paskirties pastatui. Tai puikus variantas užpildyti trūkstamą apgyvendinimo paslaugų nišą populiarėjančiame aktyvaus laisvalaikio mėgėjų mieste. Sporto organizacijų atlikta apklausa atskleidė, kad dėl mieste išvystytos sporto infrastruktūros, viešbučio užimtumas galėtų pasiekti vidutinį didžiųjų ir kurortinių miestų viešbučių, svečių namų ir motelių užimtuma, kuris 2018 m. buvo 55 proc.“, – pastebi Jurgita Šilaikytė, „Newsec“ Tarpininkavimo paslaugų grupės vadovė.

 

Patrauklus visus metus

Anot ekspertės, Elektrėnai turi potencialo tapti poilsio, pramogų ir sporto miestu ištisus metus ir dėl patogios miesto lokacijos.

Elektrėnai yra tarp Vilniaus ir Kauno – šie miestai turi du tarptautinius oro uostus, iš kurių sportininkai ar aktyvaus laisvalaikio mėgėjai galėtų pasiekti viešbutį. Taip pat šalia yra Trakai, kuriuose šiltuoju metų laiku trūkstant apgyvendinimo vietų, lankytojai vyksta nakvoti į Vilnių. „Kadangi nuo Trakų iki Elektrėnų yra toks pats atstumas kaip iki sostinės, poilsiautojai galėtų rinktis Elektrėnus – jiems toks pasirinkimas būtų patrauklus dėl mieste išvystytos aktyvaus laisvalaikio paslaugų infrastruktūros,“ – teigia pašnekovė.

Sporto ir sveikatinimo paslaugų viešbutis

Anot „Newsec“ Tarpininkavimo paslaugų grupės vadovės, viena iš pastato vystymo galimybių – steigti modernų viešbutį, pritaikytą išskirtinai sporto ir reabilitacijos reikmėms. Ji įvardija, kad toks viešbutis užpildytų nišą mieste organizuojant sporto renginius – jų metu ypač trūksta komandų ir lydinčio personalo apgyvendinimo vietų. Viešbutyje be apgyvendinimo paslaugų galėtų būti teikiamos reabilitacijos procedūros sportines traumas patyrusiems ir kitos sveikatingumo paslaugos poilsiautojams.

 

Išvysčius šį projektą, numatoma, kad viešbučio paskirties pastate apgyvendinimo paslaugų teikimui galėtų būti įrengta iki 110 kambarių, vienu metu talpinsiančių iki 220 svečių.

Kita galimybė – vystyti sveikatingumo ir grožio (SPA) paslaugas siūlantį viešbutį. Europoje intensyvėjantis sveikatos turizmas skatina sveikatinimo paslaugų plėtrą ir Lietuvoje. Poreikį augina ne tik bendras gyvenimo standartų gerėjimas regione, bet ir didėjantis rūpinimasis sveikata – vis daugiau gyventojų įsigyja sveikatos draudimą, dengiantį gydymo paslaugas.

Dėl itin palankios Elektrėnų geografinės padėties – miestas yra įsikūręs pusiaukelėje tarp dviejų Lietuvos didmiesčių – Vilniaus ir Kauno, šalia nutiestas magistralinis kelias A1, viešbutis Elektrėnuose būtų patrauklus pasirinkimas iš didžiųjų miestų atvykstantiems poilsiautojams.

 

Kadangi pastatas įsikūręs ant Elektrėnų marių kranto, pro langus atsivers puikūs vaizdai. Pastato rekonstrukcijos projekte siūloma pilnai išnaudoti ir objekto stogą – ant jo įrengti atvirą privataus paplūdimio zoną – sūkurinę vonią, dušus ir gultus saulės procedūroms vasarą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button