Lietuvos naujienos

Pasienyje su Baltarusija nutiesta 60 kilometrų koncertinos

Šiuo metu jautriausiuose Lietuvos pasienio su Baltarusija ruožuose nutiesta 60 kilometrų koncertinos, teigia Vidaus reikalų ministerija (VRM).

„Šiuo metu yra nutiesta beveik 60 kilometrų koncertinos jautriausiuose pasienio ruožuose (Druskininkų, A. Barausko, G. Žagunio pasienio užkardose). Siekiant padengti jautriausią ruožą būtina įrengti 82 km koncertinos“, – rašoma VRM atsakyme Eltai.

Ministerijos teigimu, šiuo metu rūpinamasi, kad būtų pakankamai medžiagos ir tvirtinimo detalių. Lietuvai koncertinos dovanojo Estija, Ukraina, Slovėnijos. Koncertinos įsigyta iš Estijos ir Danijos.

 

Vasaros pabaigoje buvo priimtas sprendimas dėl fizinio barjero įrengimo Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje, jis turi būti įrengtas per metus. Už šio projekto įgyvendinimą atsakinga valstybės įmonė EPSO-G. Preliminari projekto kaina – 152 mln. eurų. Fizinio barjero įrengimą prižiūri Projekto priežiūros komisija, kuriai vadovauja premjerė Ingrida Šimonytė.

Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
16 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Romas
Romas
1 mėnesį

Man asmaniškai keisčiausia, kaip tiek metų turint tokį kaimyną pasienyje tvoros nebuvo. Tai tik rodo, kad per tiek nepriklausomybės metų Lietuvą ir tolaiu valdo komunistiniai kvailiai. Apgailėtina situacija.

Bohemietis
Bohemietis
1 mėnesį

Manau čia kalbama apie 60km koncertinos užtvaro, nes tiesiant šešiais aukštais 60km nutiestos koncertinos būtų 10km barjero.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button