Klaipėdos regionas

Vilniečiai Juodkrantėje suprojektavo išskirtinę autobusų stotelę

Juodkrantės autobusų stotelės įrengimo planus lydi naujas etapas – visuomenė kviečiama susipažinti su projektiniais pasiūlymais, kurios parengė  įmonės „Ekotektonika“ ir „Ambraso architektų biuras“.

Neringos savivaldybė jau anksčiau yra skelbusi apie planus priešais Liudviko Rėzos kultūros centrą esančią stotelę „Juodkrantės gyvenvietė“ perkelti į naują vietą. Dėl sudėtingų teritorijų planavimo procedūrų, ketinimai užsitęsė ilgiau nei planuota.

Visuomenei pristatomi Neringos savivaldybės iniciatyva parengti „Transporto paskirties pastato – autobusų stoties, L. Rėzos g. 6A , Neringoje, statybos projekto“ projektiniai pasiūlymai.

 

Juodkrantės stotelės pastatas suprojektuotas vieno aukšto su užlipimu ant eksploatuojamos stogo terasos. Keleivių laukimui numatytos dvi stoginės ir uždara laukimo patalpa. Taip pat patalpa informaciniam centrui bei bankomatui. Numatyta, kad į  informacinio centro patalpą bus galima patekti tiek tiesiai iš lauko, tiek ir iš uždaros laukimo patalpos. Bankomatui skirta patalpa turi atskirą įėjimą. Numatyti ir sanitariniai mazgai, vienas jų – pritaikytas žmonėms su negalia.

Objekto fasadų apdailai naudojami termiškai apdorotos pušies tašeliai. Tokie patys naudojami ir terasoms. Objekto vertikalus akcentas – ant stiebo iškelta vėtrungė su Juodkrantės ženklu. Į sklypą suplanuoti trys įvažiavimai: vienas išvažiavimas ir vienas įvažiavimas autobusų transportui ir vienas įvažiavimas/ išvažiamas automobilių transportui į/ iš automobilių stovėjimo vietų aikštelės.

UAB „AMBRASO ARCHITEKTŲ BIURAS”
UAB „AMBRASO ARCHITEKTŲ BIURAS”
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button