Panevėžio siaurojo geležinkelio stotis spalio 23-lapkričio 5 dienomis visus norinčius papramogauti ir patirti šiurpių įspūdžių kviečia iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties vykti į Helovyno miestelį, kuris bus įkurtas šalia siaurojo geležinkelio traukinių depo. Atvykti į miestelį pasiruoškite įspūdingu „Monstrų traukiniu“, pilnu siaubo filmus primenančių sutvėrimų.

„Spalio paskutinę ir lapkričio mėnesio pirmą savaitę kviečiame visus į nepakartojamą „helovyninę“ kelionę siauruku. Nusiteikite šiurpinantiems įspūdžiams keliaujant monstrų traukiniu bei nuotykiams specialiai šiai šventei įkurtame miestelyje Panevėžio siaurojo geležinkelio depe garvežinėje. Tikiu, kad visi renginio dalyviai grįš namo pilni emocijų, patyrę keisčiausių visus pojūčius žadinančių dalykų“, – sako VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Miestelyje siauruko keleivių lauks kraupi traukinių depo aplinka, įvairios staigmenos bei kelias per septynias temines monstrų zonas su šiurpą keliančiais patyrimais.

Praėję visą kelią, dalyviai turės galimybę laimėti dovanų arba kelionę Kalėdiniu siauruku. Na, o po pramogų monstrų zonose dalyviai bus kviečiami pasidairyti po Helovyno mugę ir atgauti jėgas užkandinėse, kuriose bus galima rasti raganos pirštą arba kraujuojantį vampyro kokteilį.

Po pramogų ir įsiamžinus su Helovyno veikėjais, visi kelionės dalyviai grįš į siaurojo geležinkelio stotį „Monstrų traukiniu“. Numatoma, kad visos šiurpios pramogos ir kelionė truks 1,5 val.

Lapkričio 1 ir 2 dienomis Helovyno miestelis bus uždarytas ir “Monstrų traukinys” nevažiuos, pramogos atsinaujins po Vėlinių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

32 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist