Astrologinė prognozė gruodžio 14-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Diena bus gana įtempta. Nepakankamai gera savijauta gali versti koreguoti planus, susijusius su kelione, papildomu darbu ar mokymusi. Visgi gali pavykti nemažai nuveikti.

JAUTIS. Neblogai seksis dirbti su vaikais, kūrybiniais projektais. Regis, džiugins artėjančių švenčių nuotaika, tačiau nedžiugins išlaidos ir kai kurių žmonių nežinojimas ko nori, jų blaškymasis. 

DVYNIAI. Diena bus nelengva. Regis, aplinkiniai šiandien nestiprins jūsų pasitikėjimo savimi ir jais. Svarbu nenuleisti rankų, jeigu laikinai pasijutote tarsi blokuojami, nevertinami. Teisingi jūsų siekiai anksčiau ar vėliau bus suprasti.

VĖŽYS. Šiandien jausitės savo rogėse, net jei aplinkui bus nemažai paniurusių veidų. Jums seksis bendrauti, tarpininkauti. Visgi nebūtinai sulauksite vien gerų įvertinimų. Jei dėl kažko abejojate, susiraskite patikimą informacijos šaltinį.

LIŪTAS. Šiandien pasižymėsite dosnumu. Gali būti, kad plačiau atversite piniginę tiems pirkiniams, pramogoms, kurių sau neleisdavote. Visgi nederėtų švaistytis pažadais, suteikti per daug lūkesčių kitiems.

MERGELĖ. Kūrybinio, romantinio polėkio pradės daugėti, tačiau ir galvą pamesti galite lengviau nei paprastai. Kiti gali mėginti jumis manipuliuoti, vedžioti už nosies.

SVARSTYKLĖS. Šiandien pasistenkite save labiau tausoti. Jeigu galite, dirbkite iš namų bei neikite į gausesnius žmonių susibūrimus. Infekcinio užkrato tikimybė yra nemaža. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS. Šiandien teks išgirsti daug nuomonių ir norų. Lyg koks pageidavimų koncertas liesis aplinkui. Racionaliai vertinkite savo ir kitų poreikius bei galimybes.

ŠAULYS. Darbe, versle suksitės gana šauniai ir nemažai nuveiksite. Tačiau namuose gali pasitikti nepatenkinti veidai. Išties jūsų dėmesio labai reikia ir šiai sričiai. Neignoruokite.

OŽIARAGIS. Šiandien ir sėkmė, ir meilė gali atsisukti į jus veidu. Visgi Fortūna nelabai saugos nuo atpildo už melagienas, plagiatą ar neblaivų vairavimą. Nežiopsokite kelyje.

VANDENIS. Regis, šiandien pajusite atjautą, gailestį mažiau sėkmingiems žmonėms. Galite teikti labdarą, aukoti arba tam skatinti kitus. Išties ne be reikalo kitų labui eikvosite laiką bei energiją. Tai neliks pamiršta. 

ŽUVYS. Jums atrodys, kad tampate populiaresni. Taip iš tiesų gali būti, tačiau šiandien būsite linkę į saviapgaulę, ne visai objektyvų savęs ir kitų žmonių vertinimą. Saugokitės sukčių, neliežuvaukite, neskleiskite sąmokslo teorijų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.