Astrologinė prognozė spalio 19-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Jūsų noras rizikuoti, ekscentriškas elgesys gali sukelti problemų arba tapti nepagirtinu pavyzdžiu vaikams. Galvokite apie pasekmes. Venkite dalinti kategoriškus pamokymus, kritikuoti aplinkinius.

JAUTIS. Sustiprės nerimas dėl artimų žmonių, jų problemų, keisto elgesio. Jūsų dėmesys, pagalba jiems gali padėti, jei tik nebūsite pernelyg įkyrūs savo patarimais ir reikalavimais. Saugokitės avarijų, elektros iškrovos, venkite rizikos.

DVYNIAI. Kūrybine prasme ši diena gali būti dosni – aplankys įkvėpimas, kils idėjų. Tačiau apkalbos ir kritika gali numušti ūpą. Nenumokite ranka į vaikų patiriamas patyčias.

VĖŽYS. Rytiniai darbai bus produktyvūs ir sklandūs. Įdienojus gali prasidėti problemos. Neprovokuokite oponentų, konkurentų, idėjinių ginčų, elkitės korektiškai, nes netinkamais veiksmais į nedraugų pusę galite pastūmėti ir kelis savo draugus.

LIŪTAS. Šiandien gali pasitaikyti nesklandumų bendraujant su kolegomis, komentuojant straipsnius, projektus ir pan. Neskubėkite daryti išvadų ir priimti sprendimų, remdamiesi nepagrįstais įtarimais ar ambicijomis.

MERGELĖ. Jausitės neužtikrinti, skęsite abejonėse, jei ne dėl savo situacijos, tai dėl artimo žmogaus, vaikų. Veikiausiai jums reikia poilsio ir tam tikros emocinės atramos. Šiandien nederėtų užsiimti sunkiais darbais, pretenduoti į lyderio vaidmenį.

SVARSTYKLĖS. Jums gali pavykti lyderiauti kolektyviniuose užsiėmimuose, visuomeninėje veikloje, tačiau ne namuose, ne artimiausioje aplinkoje. Čia veikia kitokie galios svertai ir apie tai jums gali būti priminta.

SKORPIONAS. Nelengva diena, nes darbo krūvis stipriai išaugs, o emocinę įtampą kels kontaktai su pagyvenusiais žmonėmis, darbdaviu bei reikliais klientais. Reikėtų vengti pabrėžtinai reikšti savo išskirtinumą bei kritikuoti kitus. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS. Būsite nusiteikę siekti teisybės ir naudos. Galite susidurti su nepalankiai nusiteikusiais veikėjais. Seksis geriau, jeigu esate paruošęs labai svarius argumentus.

OŽIARAGIS. Šiandien visus kritikuosite, o tai ves iš pusiausvyros aplinkinius. Nepamirškite, kad kaip šauksite, taip atsilieps. Būtų geriau, kad nesugadintumėte svarbių santykių bei savo įvaizdžio.

VANDENIS. Pastebėta auganti konkurencija jus gali stimuliuoti arba stipriai erzinti. Galbūt tai paskatins jus tapti veiklesnius, ekscentriškai elgtis ir rizikuoti, veržtis į avantiūras. Nederėtų provokuoti konfliktinių situacijų, intrigų, žeminti oponentų.

ŽUVYS. Skubėsite atlikti darbus ir turbūt nerimausite, kad ne visos jūsų pastangos bus atlygintos. Laikykitės technikos eksploatavimo taisyklių, pasirūpinkite lėšų ir dokumentų saugumu. Venkite rizikos kelyje. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.