Astrologinė prognozė spalio 12-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Ši diena nepalanki finansinei rizikai. Venkite lįsti į skolas, imtis abejotinos veiklos, sudarinėti turtinius bei verslo sandorius. Gali būti, kad teks bylinėtis dėl nuosavybės ar pinigų.

JAUTIS. Diena bus gana chaotiška. Pasimetę šurmulyje, lėčiau mąstysite ir spręsite. Regis, sulauksite priekaištų dėl vilkinimo, materialinės nuosavybės netausojimo. Pasisaugokite vagių, sukčių.

DVYNIAI. Šiandien nekaip jausitės. Venkite masinių renginių, pasirodymų viešumoje. Neverta tikėti viskuo, ką išgirstate, bet nederėtų ignoruoti tos informacijos, kuri yra tikra, tik jums nepatinka. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite.

VĖŽYS. Jums gali pristigti apdairumo ir diplomatijos bendraujant su aplinkiniais. Galite susidurti su nepatikimais tarpininkais, sukčiais, patirti abejotinus gundymus. Galimos rimtos problemos kelionėje arba per užsieniečius.

LIŪTAS. Būsite nusiteikę energingai darbuotis, reikšti savo nuomonę, tad greičiausiai neišvengsite dėmesio. Neabejotinai kažkam nepatiks jūsų ambicijos ir tikslai, todėl tikėtini nervingi debatai, nemalonūs komentarai.

MERGELĖ. Šiandien būsite linkę klysti arba klaidinti kitus. Tikriausiai nenumatysite savo elgesio ir veiklos pasekmių. Išbandymą gali patirti partnerystės ryšys, dalykinė situacija ar kt. Gali pasklisti apkalbos.

SVARSTYKLĖS. Tikėtina, kad turėsite išlaidų arba rūpesčių, susijusių su paskola, turto dalybomis, broko pašalinimu ar rekonstrukcija. Dėl savo nesėkmių kaltinsite aplinkinius, partnerį. Akivaizdu, kad santykiams tai ne į naudą.

SKORPIONAS. Diena bus gana įtempta. Gali tekti aiškintis santykius, bylinėtis. Jeigu tikėjotės sklandaus bendradarbiavimo, gali paaiškėti, kad verslo partneriai kitaip įsivaizdavo reikalų eigą ir tikslus.

ŠAULYS. Diena bus gana prieštaringa. Norint sėkmės darbe, prireiks profesinės patirties, žinių, o ne gudraus manipuliavimo. Venkite tokio apsukrumo, kurį galima pavadinti kitų žmonių maustymu, nedoru žaidimu ar pan. Atsargiai su elektra, technika.

OŽIARAGIS. Nenuobodi diena, tačiau ji gali atnešti pavojų. Galite susižavėti žmogumi, turinčiu slaptų kėslų. Tikėtinas tam tikras praradimas. Atsargiau kelyje. Saugokitės ir apsinuodijimo, priepuolių, vagysčių.

VANDENIS. Nerami atmosfera nusimato tiek namuose, tiek darbe. Kažkas nervins, trikdys ramybę, norėsis pabėgti nuo problemų ir dėmesio. Stenkitės šeimos biudžetą ir verslą tvarkyti ekonomiškiau. Svarbu, kad norai neviršytų galimybių. Saugokite vaikus.

ŽUVYS. Nerami diena. Vieši interesai persipins su privačiais. Tai gali apsunkinti padėtį, jeigu jau ir taip esate kritikuojami. Atsakingai kalbėkite, jei teiksite interviu arba viešai pasisakysite. Būkite pasirengę provokaciniams klausimams. Saugokitės sukčių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.