Astrologinė prognozė rugsėjo 28-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Profesinės, finansinės problemos neleis jums atsipalaiduoti. Gali atsirasti reikalų su visuomeninių organizacijų, oficialių įstaigų veikėjais, pareigūnais.

JAUTIS. Tikėtini svarbūs kontaktai, juridiniai arba finansiniai reikalai. Tikriausiai pavyks draugiškai susitarti dėl aktualių dalykų su partneriais, oponentais, antrąja puse.

DVYNIAI. Palanku pradėti kažką naujo, ypač jei jaučiatės nusivylę savo išvaizda, veikla arba gyvenimo būdu. Turbūt kils minčių, kaip tai keisti, tobulinti. Meilės fronte stiprės aistros.

VĖŽYS. Tiek su partneriais, tiek su konkurentais šiandien galima tikėtis produktyvių susitarimų, aptarimų. Galbūt rasite naujų sąjungininkų, bendraminčių. Iš priešingos lyties galite gauti viliojančių pasiūlymų. Neblogai seksis scenoje, šou versle.

LIŪTAS. Jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Gali spręstis svarbus šeiminis arba nuosavybės klausimas. Regis, daugės kūrybiškumo ir noro darbuotis savo bei kitų labui.

MERGELĖ. Turėsite daug įvairių reikalų, pokalbių. Galite išsiaiškinti svarbius santykius, sudaryti naudingą sutartį. Sumanumą demonstruosite kūrybos srityje bei tvarkydami komercinius reikalus, siekdami išgauti, pateikti ar apdoroti informaciją.

SVARSTYKLĖS. Tai turėtų būti produktyvi diena. Pradės spręstis aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo investicijų klausimas. Galimas kontaktas su žiniasklaidos atstovais.

SKORPIONAS. Šiandien ypatingai reikšis jūsų įžvalga, komunikabilumas. Galbūt bendrausite su įžymybėmis arba būsite linkę siekti pripažinimo. Regis, susitarsite dėl naudingo kontrakto, interviu ar kt.

ŠAULYS. Šiandieną bus kiek mažiau valios, ryžto, bet pasireikš stiprios nuojautos, neįprasti gebėjimai. Seksis ieškoti atsakymų į svarbius klausimus, gvildenti paslaptis, spėti ateitį.

OŽIARAGIS. Galite imtis nelengvo projekto, kuris pareikalaus ir jėgų, ir lėšų, ir laiko. Regis, pagalbos sulauksite iš pažįstamo žmogaus arba jūsų veiklos, talento gerbėjo.

VANDENIS. Kils noras stiprinti savo autoritetą bei padėtį. Galite patirti sėkmę tose srityse, kuriose daug ką lemia įtakingi ryšiai. Stenkitės rasti būdų, kaip įkūnyti tai, kas svarbu ne vien jums.

ŽUVYS. Seksis megzti reikalingus ryšius. Regis, jums užteks valios, atkaklumo ir energijos atlikti rimtus darbus. Veiklos ypač nepristigs vadovams, politikams bei turintiems reikalų su užsieniečiais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.