AVINAS. Šiandien jus džiugins nauji pirkiniai, neplanuoti pasiekimai, tačiau širdies gilumoje kirbės nerimas. Regis, išgyvensite dėl artimo žmogaus problemos, finansinio nestabilumo.

JAUTIS. Gali būti, kad savo aplinkoje jūs būsite įtampą ir dirglumą skatinantis veiksnys. Jeigu suvaldytumėte norą priešgyniauti, provokuoti ir kritikuoti, iš karto pagerintumėte savo įvaizdį. Galbūt net pajustumėte meilės dvelksmą.

DVYNIAI. Šiandien turbūt nesugebėsite atlikti suplanuotų darbų, padaryti numatytų vizitų. Dėl nenumatytos priežasties arba dėl jums nesuprantamų intrigų teks sulėtinti tempą. Tausokite sveikatą.

VĖŽYS. Sėkmė bus labiau tikėtina, jeigu veiksite išvien su bendraminčiais, kolektyvu. Atsisakykite savanaudiškų tikslų. Tikėtina, kad gausite kvietimą į renginį, TV laidą, interviu ar kt. Pavakariais jau norėsis privataus intymumo, ramybės.

LIŪTAS. Būsite veiklūs ir darbštūs kaip bitės, ypač jausdami aplinkinių palaikymą ir bendradarbiavimą. Tiesa, pasitaikys ir šaltos oponentų kritikos. Vakarop galima tikėtis susitikimų su draugais, pažinčių, nuotykių.

MERGELĖ. Gali būti, kad šią dieną nuspalvins įdomus epizodas, kurį ilgai prisiminsite. Regis, sulauksite viliojamo pasiūlymo, malonaus komplimento. Visgi darbe neišvengsite ir emocinės įtampos dėl nemalonių priekaištų, informacijos vėlavimo ar kt.

SVARSTYKLĖS. Finansinius, verslo reikalus tvarkykite labai atsakingai. Būtinai atsižvelkite į kitų žmonių ir kolegų poreikius bei interesus, kitaip jūsų elgesys bus nesuprastas.

SKORPIONAS. Galite susidurti su nemalonia konkurencija, pavydu, kitokiu nepalankumu, ginčų provokavimu. Visgi ir palaikymo, populiarumo, meilės pamažu pradės daugėti.

ŠAULYS. Jums gali tekti pripažinti, kad metas keisti kai kuriuos įpročius, stilių, darbo arba mitybos pobūdį. Galite tikėtis pasiūlymų bendradarbiauti arba draugauti. Rūpinkitės sveikata – ji gana pažeidžiama.

OŽIARAGIS. Šiandien prieštaringų emocijų patirsite per vaikus, jaunimą, gerbėjus. Stenkitės šiltai įvertinti tuos, kurie jus palaiko. Tai nebūtinai reikš, kad jumis pradės naudotis ar daryti spaudimą. Per didelė savisauga gali veikti atstumiančiai.

VANDENIS. Jus vargins šurmulys, nuomonių įvairovė. Kuo daugiau žmonių tarsis, pirš savo nuomonę, tuo sunkiau seksis rasti racionalų sprendimą. Vakare nelabai seksis susikalbėti su augančia karta.

ŽUVYS. Sulauksite netikėtų žinių arba gausite laišką, teiksite interviu, į kurį atsakydami galite išspręsti arba kaip tik paaštrinti opią problemą. Galimas tam tikras jūsų autoriteto išbandymas. Vakarą skirkite šeimai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.