Astrologinė prognozė kovo 22-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Nuotaika bus nepastovi, priklausysite nuo kitų žmonių, ypač partnerio, šeimos narių elgesio. Yra tikimybė, kad jie arba jūs pulsite ieškoti ramesnės vietos arba naujų bendraminčių.

JAUTIS. Tikriausiai puoselėsite naujas svajones, susijusias su meile, stiliumi, išvaizda. Tačiau neramins sveikata ir esama neaiški situacija. Pravartu pagalvoti apie sveiką gyvenseną, organizmo išvalymą.

DVYNIAI. Šiandien padaugės vilčių, susijusių su populiarumu, visuomenine veikla, kūrybine ir kitokia saviraiška, nors ką tik buvote nuleidę rankas. Galite gauti viliojamų pasiūlymų.

VĖŽYS. Šiandien turėtų būti darbinga diena, be nusivylimų. Visgi tik vakare įvertinsite jos rezultatus ir rasite, už ką save pagirti. Malonu bus jausti, kad pastangos pasiteisins. Tinkamas metas naujiems dalykiniams startams, projektams.

LIŪTAS. Šiandien temos suksis apie politikos, teisės, užsienio, mokslo klausimus, studijas, žiniasklaidą. Pademonstruosite kompetenciją. Iš nepažįstamo asmens galite sulaukti malonaus dėmesio.

MERGELĖ. Šiandien nestokosite kantrybės ir dvasinio komforto. Būtent tai šią dieną jums pavers malonia. Regis, gebėsite sutvarkyti svarbų finansinį, turtinį reikalą. Galbūt įsigysite kokybišką daiktą.

SVARSTYKLĖS. Šiandien su kaupu bus emocijų ir informacijos. Palanku tarpininkauti, megzti pažintis, aiškintis nesusipratimus. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu pasikonsultuoti.

SKORPIONAS. Šiandien be didelių pastangų turėtumėte pradėti suplanuotą darbelį, derybas. Galbūt sužinosite, kad esate priimami į darbą, arba gausite sveikatos tyrimų rezultatus.

ŠAULYS. Šiandien būsite nusiteikę smagiai. Seksis vilioti priešingą lytį, bendrauti su augančia karta. Neblogai spręsis reikalai, susiję su reklama, pedagogika, kūrybine veikla.

OŽIARAGIS. Į prioritetines aktualijas pradeda kilti šeimos, nuosavybės, žemės ūkio, remonto, statybų ar kiti su asmenine gerove susiję reikalai. Tai, ką šiandien suplanuosite ar pradėsite, turėtų klostytis sėkmingai.

VANDENIS. Šiandien mėginsite daug aprėpti ir jūsų mobilumas, komunikaciniai gebėjimai, žinios tam pasitarnaus. Regis, nudžiugins kai kurie pokalbiai, pasiūlymai.

ŽUVYS. Jeigu šiandien tarsitės dėl verslo sandorio, tiekimo, nuomos, uždarbio, norimos prekės ar paslaugos, veikiausiai pavyks sklandžiai susiderėti ir suplanuoti. Gali papilnėti piniginė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.