Astrologinė prognozė gruodžio 21-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Galite sulaukti reikšmingos žinios iš užsienio. Jeigu aktualu, rūpinsitės numatomos kelionės formalumais, metinėmis ataskaitomis, pasiruošimu egzaminams ar atsiskaitymams, konkursams. Tačiau kai kurios jūsų ambicijos dar yra kiek nebrandžios.

JAUTIS. Gali būti kad gausite žinią, suteikiančią vilčių dėl reikalingos permainos ar projekto, paskolos. Neskubėkite sunaikinti dokumentų, senų laiškų, pranešimų, nes jų gali prireikti. Džiugins meilės vilionės.

DVYNIAI. Šiandieną aiškinkitės santykius, teisinius niuansus, dalinkitės patirtimi, žiniomis. Turėtų sektis tarpininkauti, derėtis, stiprinti bendradarbiavimą, partnerystę.

VĖŽYS. Ši diena kels ūpą apsitvarkyti ir šventiškai papuošti aplinką. Nepamiršite pagalvoti ir apie savo išorinį įvaizdį, kad per šventes pavyktų originaliai sužibėti.

LIŪTAS. Būsite energingi, kūrybingi. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūrybos ar sporto srityje, darbe su vaikais. Nusipelnysite komplimentų, simpatijų. Kažkuo gali pasitarnauti gerbėjai, tačiau kartu koją gali kišti pavyduoliai.

MERGELĖ. Regis, galvosite, kuo galite pradžiuginti artimuosius, kaip padėti ar kaip elgtis, kad visiems būtų gerai. Per šventes sulauksite malonių siurprizų. Sieksite komforto namų aplinkoje. Kai kas nepigiai kainuos. Galite parengti staigmeną mylimam žmogui.

SVARSTYKLĖS. Šiandien noriai bendrausite ir darbuositės. Bus nesunku tartis dėl jums aktualių dalykų, paslaugų. Susitarimas gali atnešti pageidaujamų rezultatų. Visgi jus stebi konkurentai, oponentai, todėl verčiau nebandykite pažeidinėti įstatymų, taisyklių.

SKORPIONAS. Tikėtina nauda iš neseniai atliktos veiklos, pajamos iš nuomos, komercijos. Galbūt įsigysite daiktą, kurio seniai troškote, arba savo pasiūlymu labai nudžiuginsite mylimą žmogų, giminaitį ar vaiką.

ŠAULYS. Regis, nestokosite įdomių idėjų bei paaštrės jūsų komercinė uoslė. Sugebėsite būti geri patarėjai, vertintojai. Augs noras pasipelnyti arba padaryti įspūdį, kad iš to turėtumėte kitokios naudos, įgytumėte pripažinimą.

OŽIARAGIS. Palanki diena meninei veiklai, socialiniams interesams, labdarai, tyrimams, šventiniam pasiruošimui. Širdį glostys romantinės intrigos, meilė, komplimentai. Saugokitės infekcijų.               

VANDENIS. Šiandien seksis geriau, jeigu remsitės kolektyvu, komanda arba turėsite tvirtą palaikymą namuose. Konfidenciali informacija gali jums padėti išvengti klaidų. 

ŽUVYS. Kuo iniciatyvesni ir veiklesni būsite, tuo geriau seksis. Gausite intriguojamos informacijos. Atgaivintos pažintys gali sukurti situacijas, kurios bus jums naudingos arba malonios, romantiškos.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.