Astrologinė prognozė sausio 28-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Diena bus kupina piniginių, turtinių rūpesčių. Tačiau jei rasite laiko pakankamai pailsėti, neieškosite abejotinų nuotykių ir nerizikuosite, tuomet neprisidės jokių naujų problemų. Pasistenkite nepersivalgyti.

JAUTIS. Šiandien jūsų nuotaikos ir planai kaitaliosis. Neskubėkite įsipareigoti, jeigu kirba abejonės. Juk ir kitą dieną galima išsiaiškinti nesklandumus bei dėl kažko svarbaus apsispręsti.

DVYNIAI. Galite išgirsti, kad kažkas buvo rezgama jums už nugaros, suvokti, kas yra jums svarbaus plano sumenkinimo priežastis. Galite pakeisti požiūrį į asmenį, iš kurio nemažai tikėjotės. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

VĖŽYS. Diena pasižymės aktyviu bendravimu, bet ne visi kontaktai džiugins. Galite jaustis tarsi vedžiojami už nosies, jei tikitės didesnės paramos, finansavimo. Niekas jums nepadės, jei jūsų siekiai stokoja realaus pagrindo.

LIŪTAS. Jausite emocinę įtampą, stigs savikontrolės. Labai priekabiai vertinsite kitų žmonių elgesį, išvaizdą. Galite ką nors įžeisti savo netaktu, kritiškomis užuominomis.

MERGELĖ. Jeigu nereikia rūpintis šeima ar užsiimti kūrybine veikla, tuomet beveik visas dėmesys bus sutelktas į globalinius ir filosofinius klausimus, užsienį arba į mokslo reikalus. Saugokite vaikus, neignoruokite jų poreikių.

SVARSTYKLĖS. Šiandien teks sukti galvą, kaip grąžinti ar atsiimti skolas, gauti paskolą. Galite nutarti pakovoti už savo arba partnerio finansinius interesus. Regis, skambinsite žmogui, iš kurio tikitės materialinės naudos ar protegavimo.

SKORPIONAS. Jūsų ir partnerio jausmų amplitudės gali nesutapti. Norėsis aiškintis meilės, partnerystės santykius, bet tam reikėtų šiltesnės atmosferos bei geresnės nuotaikos.

ŠAULYS. Regis, daug laiko skirsite ūkiniams darbams. Aplinkiniai tikriausiai nepritars kai kuriems jūsų poreikiams bei troškimams. Nederėtų nuleisti rankų ar užsispirti tai daryti bet kokia kaina. Tausokite sveikatą.

OŽIARAGIS. Šiandien galvosite apie kūrybą, parodas, sportą, šou verslą, jei tai jums aktualu. Gana rizikinga leistis į abejotinus nuotykius. Venkite per daug reikalauti iš meilės partnerio, vaikų. Juos reikia branginti, o ne spausti.

VANDENIS. Regis, graušitės dėl kažkam padarytos skriaudos arba to, ką teko jums patirti. Jeigu bandysite sau kelti ūpą abejotinais poelgiais, tai vieną nusivylimą gali papildyti kitas. Visur jauskite saiką.

ŽUVYS. Norite ar nenorite, daug bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Galite sužinoti intriguojamą naujieną. Kita vertus, atsiras abejonių, susijusių su dominančiu asmeniu ar reikalu.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.