Astrologinė prognozė vasario 5-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Šiandien būsite nusiteikę nerūpestingai, gal net azartiškai. Galite įsivelti į pavojingus nuotykius. Regis, vos spėsite tenkinti išaugusius vaikų poreikius. Derėtų rimčiau įsigilinti į pastarųjų problemas.

JAUTIS. Šiandien jautresni žmonės gali turėti emocinių ar psichologinių problemų. Jei tik įmanoma, atsiribokite nuo šurmulio, nervingų situacijų. Geriausiai jausitės savo namuose, jeigu juose pakanka santarvės ir jaukumo. Atsargiai su ugnimi, elektra.

DVYNIAI. Jums stigs emocinės pusiausvyros, nežinosite, ko imtis pirmiausia, nes reikalų ir pagundų bus pernelyg daug. Svarbu nusiraminti ir susidėlioti prioritetus. Saugokitės ugnies, traumų.

VĖŽYS. Gali nutikti taip, kad stengsitės kažką gauti nelabai sąžiningu būdu. Arba staiga kažko neteksite. Kitų žmonių emocijos didins jūsų pasimetimą, trukdys susikaupti. Jei tik galite, rinkitės ramią aplinką, siekite dvasinės ramybės.

LIŪTAS. Tikriausiai šiandieninis bendravimas jus išbalansuos, kels nerimą. Net menkiausias nesusikalbėjimas bendraujant jums atrodys dramatiškas. Suimkite save į rankas.

MERGELĖ. Šiandien būsite išsiblaškę, nekaip jausitės. Jeigu kažkokių pažadų įvykdyti nepajėgsite, norėsis apkaltinti ką nors kitą. Galite nusiminti dėl išgirstų priekaištų, apkalbų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums rūpės meilė, draugai, pramogos. Galbūt netikėtai susitiksite su senu pažįstamu. Pasverkite savo žodžius, kad jie nenuskambėtų dviprasmiškai, nesuteiktų tuščių vilčių. Saugokitės traumų, nuostolio.

SKORPIONAS. Šiandien bus nelengva vykdyti konkrečias užduotis, tačiau jausite, kad tai būtina. Turbūt neišsisuksite nuo svarbaus pokalbio ir neišvengsite rimtų įpareigojimų. Stenkitės neparodyti nepasitenkinimo.

ŠAULYS. Nerimausite dėl numatytos kelionės, konferencijos, mokslinio darbo gynimo, renginio ar kt., nes jausite, kad kai kuriems jūsų planams iškilo grėsmė. Išdrįskite kreiptis į asmenį, kuris gali jums padėti.

OŽIARAGIS. Gali būti, kad išgirsite informacijos apie nelengvai įveikiamas naujas kliūtis, trukdančias jums siekti numatyto tikslo. Apdairiai tvarkykite savus ir svetimus pinigus, saugokite pasiskolintus daiktus.

VANDENIS. Energijos antplūdis šiandien gali kaitaliotis su jos nuosmukiu, o dvasinis ir kūrybinis pakilimas – su niūria melancholija. Nieko gero, jeigu paskubėsite priimti spontanišką sprendimą dėl jums svarbių santykių.

ŽUVYS. Dėl ūkinių problemų arba nekokios savijautos jums stigs geros nuotaikos, o tai perims ir aplinkiniai. Net nepastebėdami galite sukelti grandininę emocijų reakciją ir taip pakenkti santykiams. Atsargiai kelyje bei su ugnimi, elektra.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.