Astrologinė prognozė gegužės 28-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Šiandien prioritetą teikite sveikatos stiprinimui, tinkamai mitybai. Užsiimkite tomis veiklomis, kurios neturėtų pakenkti. Būkite itin budrūs važinėdami dviračiu, paspirtuku. Neerzinkite gyvūnų.

JAUTIS. Jums nestigs geros valios ir nuotaikos bendraujant. Regis, sugebėsite su bet kuo ir dėl bet ko susitarti. Visgi nežinia, ar vėliau bus laikomasi tų susitarimų, pažadų.

DVYNIAI. Šeimyniška diena. Jei su namiškiais santykiai geri, tai ir diena turėtų būti nebloga. Tačiau jei kas nors bandys irzliai kritikuoti, vadovauti, konfliktai neaplenks.

VĖŽYS. Diena bus geresnė, jei nepradėsite diskusijų su jūsų požiūriui nepritariančiais pašnekovais. Jeigu esate kelionėje, galimi nesusipratimai. Pasidomėkite vietinės kultūros ypatumais.

LIŪTAS. Jūsų viltys, susijusios su norimu įsigyti daiktu, trokštama dovana, papildomu pasipelnymu ar pan., iš dalies gali realizuotis. Visgi per didelė rizika nepasiteisins.

MERGELĖ. Permaininga diena. Jeigu išvengsite kivirčų su oponentais ar valdingais asmenimis, tuomet vakaras turėtų suteikti gerų įspūdžių. Staiga galite kažkuo susižavėti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien leiskite sau atsipūsti nuo darbų, pareigų, bet nelėkite kur nors toli. Regis, domins dvasinės praktikos, parapsichologija, vidinės transformacijos ir pan. Gana rizikinga per giliai nerti į abejotinus eksperimentus su psichika ir kūnu.

SKORPIONAS. Ši diena turėtų būti įdomi, kupina įspūdžių. Domins renginiai, kelionės. Regis, susitiksite su žmonėmis, kurių pasiilgote, arba gausite svarbių žinių apie juos.

ŠAULYS. Regis, smagių akimirkų jums suteiks laisvalaikis su augintiniais arba suplanuotas gyvūnų lankymas kitose vietose. Su žmonėmis sutarti seksis sunkiau nei su faunos atstovais. Pasistenkite neįsivelti į neigiamas emocijas keliančias diskusijas.

OŽIARAGIS. Jeigu esate kelionėje, galimi netikėtumai dėl ne taip suprastos informacijos arba jos trūkumo. Intriguojamas pasiūlymas, pažintis su užsieniečiu gali ir nudžiuginti, ir neraminti.

VANDENIS. Šiandien domins nepigios prekės ir paslaugos arba kursite originalius planus. Viena vertus, idėjų išties gali būti gerų. Kita vertus, įtikinti kitus žmones bus nelengva. Jų nuogąstavimai nėra be pagrindo.

ŽUVYS. Jums norėsis kontroliuoti kitus žmones, primesti savo valią, planus. Tai lengvai pavyks, jeigu pašnekovai vengia konfliktų, bet ne dėl jų pritarimo. Verčiau džiuginkite maloniomis staigmenomis savo vaikus, mylimą žmogų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist