Horoskopai

Savaitės horoskopas (birželio 27-liepos 3 d.)

Astrologinė prognozė kitai savaitei, birželio 27-liepos 3 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje turbūt labiau atsigręšite į artimos aplinkos žmones, domins jų požiūris į aktualius dalykus ir t.t. Tai paskatins geresnį tarpusavio supratimą. Visgi intensyvus bendravimas nėra patartinas, nes gali pasipilti nemalonūs priekaištai iš šeimos narių, kaimynų. Regis, jus negatyviai veiks bet koks raginimas, spaudimas. Savaitės pabaiga jau skatins labiau rizikuoti, ypač renkantis pramogas, sporto šakas, uždarbio šaltinius. Būkite atsargesni, nes gresia gaisrai, traumos, sprogimai ir kt.

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje jums labiausiai norėsis komforto, darnos, artimųjų palaikymo. Pastarieji to trokšta ne mažiau. Derinkite interesus ir poreikius. Galite atsidurti situacijoje, gundančioje lengvu uždarbiu. Pasidomėkite, ar netrūksta leidimų, tinkamai sutvarkytų dokumentų, tikros informacijos ar pan. Saugokitės sukčių. Savaitės pabaigoje augs nerimas dėl šeimos, namų. Jūsų dirglumas gali persiduoti aplinkiniams ir sujaukti jų nuotaiką bei planus. Atsargiai kelyje bei saugokitės elektros iškrovos, žaibo.

DVYNIAI

 

Jums gali tekti pademonstruoti sukauptą žinių bagažą, tvarkyti nuosavybės bei komercinius reikalus. Pasistenkite nesusipainioti tarp įvairių pasirinkimų, skirtingų požiūrių. Stenkitės neviršyti savo galimybių – nei materialinių, nei fizinių, tačiau iki trečiadienio derėtų užbaigti darbus, kurių terminai jau spaudžia. Savaitės pabaigoje jūsų mintys suksis apie keliones, ekskursijas, galimybes išvykti, giminaičius. Saugokitės sukčių, vagių, nepažeidinėkite taisyklių, nes padidės baudų, nuostolių grėsmė.

VĖŽYS

Savaitė gali parodyti, kad atvirumas, viešumas ne visada tinkamas. Jei jūsų veikla susijusi su informacija, galite paskleisti gandus. Jauskitės atsakingi už savo žodžius. Prasidedant jaunačiai, atsiras naujų ateities planų. Problema ta, kad lengva įsivelti į nedorus žaidimus, intrigas. Savaitės pabaiga nežada jaukaus atsipalaidavimo ir komforto, nors ir nestokosite materialinių gėrybių ar galimybių užsidirbti. Galbūt norėsis daugiau nei leidžia situacija. Atsargiai kelyje bei neprognozuojamų žmonių kompanijoje.

 

LIŪTAS

Galimi pokyčiai santykiuose su draugais. Pasistenkite atsižvelgti į jų jausmus bei poreikius. Kita vertus, derėtų blaiviai įvertinti santykius su kai kuriais žmonėmis. Prasidedant jaunačiai trečiadienį, tyliai ruoškitės tam, ko norėtumėte, tačiau nieko neforsuokite. Rūpinkitės sveikata, venkite svaigalų. Nuo penktadienio daugės emocijų, dirglumo. Geriausiai jausitės šalia patikimo, gyvenimu ir ilgamete draugyste patikrinto žmogaus. Nekoks metas kelionei, neįprastiems užsiėmimams, eksperimentams.

MERGELĖ

 

Savaitės pradžioje jums gali tekti eiti į renginius, oficialius susitikimus. Nelabai verta gvildenti globalines problemas ir piršti savo požiūrį kitiems. Vis tiek situacija greitai keisis. Regis, jumis domėsis nemažai žmonių. Jei nenorite pakliūti į bėdą, viską darykite apgalvotai. Taktiškai bendraukite. Artėjant savaitgaliui, galite pasijusti tarsi sunegalavę. Keisti pojūčiai, nerimas arba realūs sveikatos sutrikimai šiuo metu išties tikėtini. Galbūt jaudinsitės ne dėl savęs, o dėl artimo žmogaus, vaikų, augintinių. Saugokitės sukčių.

SVARSTYKLĖS

Jums gali tekti bendrauti su įdomiais ir daug keliavusiais žmonėmis. Svajosite apie naujas keliones. Gali užgriūti ir nenumatyti rūpesčiai, susiję su atvykėliais, kelione ar tarptautiniais reikalais. Gali būti, kad teks taikytis prie nepalankių sąlygų, rizikuoti arba nuo desperatiškų poelgių stengtis sulaikyti kitus. Artėjant savaitgaliui, daugės kvietimų praleisti laisvalaikį. Regis, jus atakuos gerbėjai, draugai, pažįstami. Deja, artimieji, sutuoktinis veikiausiai bus nepatenkinti ir gali kelti buitines scenas.

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžia neatneš rūpesčių, jeigu nepažeidinėjote įstatymų ir neturite skolų. Pravartu būtų tvarkyti neatidėliotinus finansų, draudimo, reikalus. Peržiūrėkite sutartis, dokumentus. Verčiau net nesitikėkite ką nors gauti už dyką. Pasisaugokite idėjiškai priešiškų žmonių. Regis, liesis juodas humoras, erzinimai. Ir savaitės pabaigoje negalėsite atitrūkti nuo rimtų pareigų, viešumo, politinių peripetijų. Visiems reikės jūsų dėmesio ir kiekvienas bus kažkuo nepatenkintas. Saugokite save, vaikus, venkite bet kokios rizikos.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jūsų nuotaikas ir poelgius stipriai įtakos kiti žmonės. Stenkitės išsaugoti vidinę pusiausvyrą ir bendrauti kuo taktiškiau. Būkite pakantesni kitų įsitikinimams. Savaitės viduryje jums gali prireikti tarpininkų pagalbos, sąjungininkų palaikymo. Regis, vilios seksualinės, finansinės avantiūros. Vienur gavę, kitur prarasite. Artėjant savaitgaliui, trokšite išlėkti toliau nuo namų, išbandyti naujas pramogas. Visgi įtampos neišvengsite. Ji gali būti susijusi su sveikata, vaikais ar bendru saugumu.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje aktyviau padirbėkite, nes vėliau gali atsirasti trikdžių, sumažėti palaikymo. Daugiau dėmesio skirkite augintiniams. Nuo savaitės vidurio užuot atostogavę ar svajoję apie atokvėpį, galbūt aktyviai ieškositės darbo, dalykinių partnerių arba darbuotojų, pirksite įrangą, techniką ir pan. Savaitės pabaigoje jūsų viduje arba išorinėje aplinkoje gali virti dramos. Pasistenkite neprovokuoti agresijos ir tinkamai elgtis su vaikais, artimaisiais, mylimu žmogumi. Pasitelkite kantrybę, išmintį ir dosnumą.

VANDENIS

Savaitės pradžioje bendraudami pasitelksite humoro jausmą, lengvą flirtą ir tuo džiuginsite aplinkinius. Būsite nusiteikę labiau rūpintis vaikų laisvalaikiu ir poreikiais. Tai pareikalaus išlaidų. Regis, prasidedant jaunačiai, tapsite jautresni tvarkos, švaros ir komforto stygiui. Daugiau galvosite apie savo figūrą, sveikatą, darbą, gyvenimo būdą. Nuo penktadienio ypač svarbus bus geras tarpusavio sutarimas su antrąja puse, partneriu, vaikais. Jeigu to nėra, santykių problemos paaštrės ir kai ko galite nebeištaisyti.

ŽUVYS

Šeima, buitis, artimųjų, o ypač vaikų poreikiai jums bus patys svarbiausi. Galbūt su šeima lankysite gimines, viešėsite kaime ar sodyboje. Jei mėginsite sublizgėti gabumais, kūrybingumu arba tam paskatinsite talentingus vaikus, veikiausiai rezultatu nenusivilsite. Kita vertus, lengva pervertinti save, nepaisyti apribojimų. Savaitgalis primins neatliktus darbus arba pateiks to neatlikimo pasekmes. Galvokite, kokią informaciją skleidžiate – juk nenorite susigadinti įvaizdžio. Atsargiai kelyje

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button