Astrologinė prognozė vasario 6-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Jeigu teks spręsti vaikų problemas, ne iš karto suprasite, koks metodas naudingiausias. Pasistenkite, kad jūsų argumentai skambėtų įtikinamai, bei girdėkite kitus.

JAUTIS. Jeigu turėsite galimybę, iš pat ryto pasirūpinkite, kad jūsų namai būtų tvarkingi, o namiškiai – saugūs. Verta planuoti dalykinės veiklos arba asmeninio gyvenimo permainas.

DVYNIAI. Šiandien nesistenkite pasilengvinti sau mokslo ar darbo naštos, išsisukti nuo įsipareigojimų. Dėl įtemptų pastangų ir aktyvaus komunikavimo vėliau nesigailėsite.

VĖŽYS. Šiandien jums turėtų neblogai sektis tiek darbe ir versle, tiek santykiuose su žmonėmis. Regis, nesunkiai prisitrauksite naujų gerbėjų. Galbūt kils ūpas pasinerti į kūrybos gelmes arba meilės jausmus.

LIŪTAS. Turėsite gana daug darbo, įtemptų pokalbių ir kitokių rūpesčių. Konkurentai nesibodės kaišioti pagalius į ratus. Visgi vėliau visus jūsų vargus atpirks pasiektas norimas rezultatas.

MERGELĖ. Pasitaikys nesklandumų tvarkant praktinius ir kitokius reikalus. Visgi galite sulaukti pagalbos, labdaros, atjautos ar kitų likimo malonių. Galite sudalyvauti bohemiškame arba labdaringame renginyje.

SVARSTYKLĖS. Šiandien negalėsite skųstis dėmesio stoka. Nusimato kolektyvinis renginys, netikėti susitikimai, įdomūs pokalbiai ir pasiūlymai. Patirsite augantį susidomėjimą jumis.

SKORPIONAS. Šiandien jums itin rūpės statuso bei gerovės klausimai. Labai atsakingai ir atidžiai vykdykite dalykines, verslo užduotis, nes suklydę sulauksite rimtų priekaištų.

ŠAULYS. Šiandien galite sulaukti svarbių žinių iš užsienio, oficialios institucijos ar pan. Galbūt sublizgėsite intelektinėje veikloje, moksle. Bus daug kalbų, išgirsite įvairių naujienų.

OŽIARAGIS. Nuo pat ryto turėsite finansinių, materialinių rūpesčių. Gali tekti aiškintis dėl nedidelių nuostolių ar nepriemokų. Vakare nuotaiką gali praskaidrinti draugiškas pabendravimas.

VANDENIS. Viskas turėtų klostytis gana palankiai, ypač jei piniginė netuščia, užimate solidžią padėtį ar pan. Kitu atveju turėsite susitaikyti su mintimi, kad privalote prisitaikyti prie situacijos ir šiek tiek palūkėti arba dar labiau pasistengti.

ŽUVYS. Darbe sulauksite naujienų – tiek gerų, tiek nelabai. Tarkitės dėl įsidarbinimo, darbo sąlygų, mokėjimų, atsiskaitymų, o jei aktualu – dėl reabilitacijos, kitų medicininių reikalų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.