Astrologinė prognozė spalio 3-iajai, pirmadieniui

AVINAS. Šios dienos įspūdžiai gali suteikti dingsties pamąstymams apie karjeros perspektyvas. Jeigu tam tikrą laiką pavyks išsilaikyti prieš konkurentus, tai situacija pagerės ir padaugės bendraminčių, draugiškų kolegų.

JAUTIS. Šiandien jūsų mintys skrajos toli nuo įprastos aplinkos. Realiai arba mintimis keliausite ten, kur dar nesate buvę. Augs naujovių troškulys. Galite įveikti vidinį susivaržymą ir kurti drąsesnius savo gyvenimo planus.

DVYNIAI. Visa diena bus gana produktyvi. Varomoji jėga veikiausiai bus noras praturtėti arba ką nors įtikinti, sužavėti. Regis, bus nenumatytų išlaidų arba reikalų, susijusių su mokesčiais, investicijomis, draudimu, paveldėjimu, alimentais ar kt.

VĖŽYS. Šiandien labai išrankiai vertinsite savo ir aplinkinių išvaizdą, darbo kokybę. Geriau seksis, jeigu išmanote kompromisų meną, toleruojate kitokią nuomonę. Tokiu atveju jums svarbų reikalą sutvarkysite sėkmingai. 

LIŪTAS. Tikriausiai planuosite gyventi sveikiau, įveikti blogus įpročius bei tuo stengsitės sudominti kitus. Kils idėjų keisti įvaizdį arba įsigyti naminį augintinį, pasirūpinti gyvūnų apsauga, gerove. Nesnauskite, jei aktualu susirasti darbą.

MERGELĖ. Ši diena gana palanki kūrybinei veiklai, drąsioms inovacijoms. Galite pasiryžti pasimatymui su dominančiu asmeniu, naujai pažinčiai. Smagu bus leisti laisvalaikį su vaikais, originaliais asmenimis.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jausitės labai reikalingi savo šeimai, artimiesiems, arba suvoksite pastarųjų svarbą jums patiems. Turėtų pavykti sumanymas, susijęs su nekilnojamuoju turtu arba praktiniais šeiminiais reikalais.

SKORPIONAS. Tikėtina netolima kelionė, susitikimas su giminaičiais ar kt. Galite gauti pranešimą, laišką su jums aktualia informacija. Nedelskite į jį atsakyti. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS. Domins su nuoma, nekilnojamuoju turtu, kreditais, uždarbiu susiję klausimai. Siekite tikslumo ir konkretumo, jei teks derėtis, sudarinėti sutartis, informuoti kitus žmones.

OŽIARAGIS. Tai turėtų būti sėkminga diena, leidžianti jums pasireikšti, atskleisti savo kūrybingumą ar kitus gebėjimus. Galite sudaryti sutartį su darbdaviu ar kreditoriumi.

VANDENIS. Filosofinis požiūris padės susitaikyti su permaina svarbioje jums srityje. Galite suvokti tai, ko anksčiau niekaip nesugebėjote sau paaiškinti. Venkite svaigalų.

ŽUVYS. Regis, šiandieniniai susitikimai, pokalbiai su draugais, pažįstamais suteiks naujų vilčių. Galite susitarti dėl bendro renginio ar projekto organizavimo, kolektyvinės pramogos, pagalbos ar pan.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.