Astrologinė prognozė sausio 23-iajai, pirmadieniui

AVINAS. Būsite nusiteikę ginti savo interesus, ieškoti pritariančių ir palaikančių asmenų. Patarimų sulauksite iš draugų, pažįstamų, tačiau jais nebūtinai bus įmanoma pasinaudoti.

JAUTIS. Jeigu norite ramesnės dienos, nesistenkite atrodyti pranašesni už kitus, neteikite tiek daug reikšmės savo įvaizdžiui ir autoritetui. O jei visgi siekiate viešo dėmesio ar karjeros, pasitelkite vidinę stiprybę – tai bus nemenkas išbandymas.

DVYNIAI. Tikėtinos išvykos, susijusios su klientų klausimų sprendimu, moksliniais tyrimais, tarptautiniu bendradarbiavimu ar kt. Darbe prireiks rimtos kompetencijos, įgūdžių, kolegų paramos. Mokykitės, kelkite kvalifikaciją.

VĖŽYS. Bus dalykų, dėl kurių nerimausite ar giliai išgyvensite. Galbūt išryškės kai kurios finansinės, skolų, vaikų problemos. Jeigu aktualu išsiaiškinti finansines perspektyvas ar gauti psichologinę pagalbą, kreipkitės į specialistus.

LIŪTAS. Diena bus gana neharmoninga. Jausite kai kurių žmonių savanaudiškumą, nepasitenkinimą. Ypač to nesinorėtų iš gyvenimo partnerio arba jūsų veiklos, projekto rėmėjų. Stenkitės išlikti diplomatiški, pasitelkite tinkamus žodžius.

MERGELĖ. Šiandien daug reikalausite iš kitų ir savęs. Nuotaiką gadins suvokimas, kad negalite vien savo jėgomis įveikti problemų. Regis, su nerimu lauksite kažkokių rezultatų, atsakymų.

SVARSTYKLĖS. Dėl vaikų ar mylimo žmogaus galite turėti problemų, patirti išlaidų. Nebūkite smulkmeniški ir netolerantiški pastarųjų atžvilgiu. Neverta iš jų reikalauti neįmanomų dalykų. O jeigu jums atrodo, kad jie to reikalauja, kantriai aiškinkite realią situaciją.

SKORPIONAS. Būsite dirglūs, neramūs. Regis, darbovietėje ir namie ne viskas džiugins. Pasistenkite įveikti sunkumus, nenuleiskite rankų. Vakaras turėtų būti smagesnis.

ŠAULYS. Šiandien daug ką lems sugebėjimas pasinaudoti informacija, turimomis žiniomis ir greita reakcija. Komunikabilumas, raštingumas – irgi ne paskutinėje vietoje. Puiku, jei gebate pastebėti pašnekovų privalumus, juos įvertinti.

OŽIARAGIS. Nuosavybės, šeimos, būsto klausimai gali pareikalauti daug dėmesio, laiko ir pinigų, o galbūt ir konsultacijų su specialistais, notarais. Visgi šį tą turite atlikti, jei norite didesnės materialinės gerovės, geresnių sąlygų.

VANDENIS. Gali būti, kad šiandien reikalausite to, kas jums priklauso – atlygio už darbą, kompensacijos, išmokos, priemokos, konkrečios sutarties ar kt. Asmeniniai santykiai taip pat gali pareikalauti tam tikro įsipareigojimo.

ŽUVYS. Šiandien gerai apmąstykite situaciją, įsiklausykite į savo vidinį balsą, organizmo poreikius. Jeigu savyje išgirsite stabdymo signalą, neskubėkite priimti sprendimo.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.