Astrologinė prognozė kovo 20-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Labai lengva tai, kas padaryta gero, paversti niekais. Gali būti, kad dėl alkoholio ar netinkamų pagundų turėsite problemų. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimo.

JAUTIS. Šiandien ta diena, kuri leis geriau suvokti savo galimybes ir perspektyvas. Ji gali būti labai smagi, ypač jei nesate užsidarę tarp keturių sienų ir tenka nemažai bendrauti. Džiugins taiklūs komplimentai.

DVYNIAI. Jeigu būtina, šiandien iš pat ryto tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Neblogai būtų pasikonsultuoti su jums aktualaus klausimo žinovais.

VĖŽYS. Šiandien turėtų gerai sektis. Galbūt nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio ir sukels minčių apie rimtas permainas savo gyvenime. Kita vertus, bus lengva suklysti, jeigu teks staiga rinktis vieną iš kelių pasiūlymų.

LIŪTAS. Šiandien galite kažko atsisakyti dėl to, kad keičiasi aplinkybės. Galbūt nutrūks vilčių nepateisinę santykiai, kils moralinių ir vertybinių dilemų. Galite gauti gerą darbo pasiūlymą.

MERGELĖ. Ši diena palanki tarpininkauti, konsultuoti, dalyvauti konkursuose, derybose ir t. t. Pasitelkite kantrybę, atidumą ir humoro jausmą.

SVARSTYKLĖS. Kai kuriems iš jūsų šios dienos įvykiai, įspūdžiai praskaidrins kasdienybę. Kitiems tai bus įprasta darbo diena. Bet kuriuo atveju nuotaika turėtų būti nebloga, jei pernelyg nesigilinsite į globalines problemas.

SKORPIONAS. Šiandien nebeatidėliokite svarbių reikalų, vizitų, kurie jau turėjo įvykti. Regis, kūrybinis įkvėpimas, aktualus interesas suteiks energijos arba iškalbos antplūdį. Tai gali būti susiję su aktyvumu stengiantis dėl vaikų, savireklamos ar verslo.

ŠAULYS. Trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt kažką rimtai pertvarkysite. Galite išgirsti priekaištų ir pastabų, kad jums visų pirma derėtų keisti save, savo elgesį.

OŽIARAGIS. Jūsų žodis šiandien turės galios, bus įtaigus, todėl savo argumentais galėsite bet ką nuginkluoti. Energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, o ne į tuščius plepalus.

VANDENIS. Šiandien neblogai tęsite suplanuotą veiklą ir be pastangų judėsite pirmyn. Gali pasitarnauti konfidenciali informacija arba seniau sukauptos žinios.

ŽUVYS. Tai gali būti „derliaus rinkimo“ diena, kai po ilgų pastangų išryškės rezultatai ar perspektyvos. Tai gana trapu, todėl elkitės atsakingai. Jums turėtų padėti pažįstami žmonės.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.