Astrologinė prognozė gruodžio 4-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Galvosite apie profesinius, ūkinius reikalus, sveikatą. Tam tikri signalai skatins keisti gyvenimo būdą, mitybą arba darbą. Net jei labai stengsitės, vis tiek ne iš karto viskas pavyks. Svarbu nenuleisti rankų.

JAUTIS. Jūsų širdyje gali šėlti keistas uraganas. Galbūt to priežastis – kūrybinis, intelektinis įkvėpimas arba užvaldžiusi pagunda. Turbūt teks daugiau dėmesio skirti vaikams. Labiau rūpinkitės jų poreikiais ir saugumu.

DVYNIAI. Nesivadovaukite emocijomis ir iliuzijomis tvarkydami turtinius, komercinius reikalus. Pasisaugokite apgavikų. Gana daug laiko pareikalaus buitiniai darbai, namų ruoša arba rūpinimasis į problemas įsivėlusiu šeimos nariu.

VĖŽYS. Diena bus geresnė, jeigu neturite didelių norų ir nesate godūs. Seksis bendrauti su draugais ir pažįstamais. Deja, darbe ir namuose trokštamo palaikymo galite nesulaukti. Vakare bus nemaža avarijų grėsmė. Saugokitės traumų.

LIŪTAS. Stenkitės tvarkingai atlikti įprastus darbus ir nenuleisti rankų, jeigu kažkas pakryps nenumatyta linkme. Gyvenimas gali pateikti išbandymą. Dėl menkos klaidos galite patirti nuostolį. Pasisaugokite sukčių.

MERGELĖ. Santykius sugadinti bus lengviau nei juos pataisyti. Venkite neteisingų, nedorų veiksmų ir sprendimų bei patys saugokitės nesąžiningų asmenų, agresijos. Vakare jokiu būdu nesėskite prie vairo išgėrę alkoholio ir nesileiskite į lenktynes kelyje.

SVARSTYKLĖS. Stokosite noro bendrauti su aplinkiniais. Norėsis ramybės, slaptumo. Nederėtų imtis tokios veiklos, kuriai prieštarauja įstatymai bei sąžinės balsas. Galimi slapti psichologiniai išgyvenimai. Venkite svaigalų ir rizikos kelyje.

SKORPIONAS. Norėsis patirti smagių akimirkų, praplėsti akiratį. Deja, jus gali nuvilti tie, iš kurių daug tikitės. Galbūt jie kitaip supranta draugystę. Tikėtini nenumatyti nuostoliai.

ŠAULYS. Irzloka diena, nors tam rimto pagrindo lyg ir nebus. Turbūt teks imtis neįdomių darbų, dirbti viršvalandžius. Jei kažko vis tiek nespėsite ar numosite ranka, galite padaryti klaidų, kurios apkartins jūsų dalią. Saugokitės ugnies, avarijų, traumų.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite nusiteikę aktyviai tvarkyti oficialius reikalus, mokytis, demonstruoti žinias, teikti ataskaitas. Kita vertus, pavojai tykos kelyje ir bendraujant su abejotinos moralės veikėjais, neblaiviais asmenimis. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Tikriausiai ši diena neleis atsipalaiduoti. Problemų bus daugiau nei jėgų ir noro su jomis grumtis. Galite patirti nuostolį, širdgėlą, nusivylimą. Neskubėkite nuleisti rankų.

ŽUVYS. Jeigu užsiimate informacijos gavimu, teikimu, neblogai padirbėsite. Kitose srityse ne taip seksis. Gali paaiškėti, kad partneris ar kitas suinteresuotas asmuo turi kitokią nuomonę bei planų, negu jūs tikėjotės.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist