Astrologinė prognozė vasario 24-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Versle ir kitur būsite energingai nusiteikę, o tai reiškia, kad pavyks išlaikyti reikiamą tempą bei krūvį. Regis, šiandien naujai įvertinsite kai kuriuos ryšius, sutartis bei perspektyvas.

JAUTIS. Šiandien jums nestigs kūrybinio polėkio, aistros. Nebloga diena tarpininkavimui, deryboms, susitikimams su verslininkais, politikais, visuomenės veikėjais.

DVYNIAI. Diena bus gera, jeigu nesiimsite darbų, kurių nesugebate. Galimi slapti, konfidencialūs susitarimai. Labiau kibs infekcijos, todėl itin saugokite sveikatą.

VĖŽYS. Regis, nesitversite savame kailyje – viskas bus įdomu, aktualu. Rytas kiek nervingesnis, konfliktiškesnis, o įdienojus jau lengvai megsis bet kokie pokalbiai, derybos. Palanku kreiptis su prašymais dėl patarimų, konsultacijų, tarpininkavimo.

LIŪTAS. Norėsis kuo daugiau pasiekti profesijos srityje. Tuo tikslu tikėtini neoficialūs ir oficialūs pokalbiai, susitikimai, pažintys. Visgi šiuo metu daugiausiai dėmesio turėtumėte skirti šeimai.

MERGELĖ. Gali būti, kad teks dalyvauti susitikimuose su žmonėmis, atvykusiais iš toli, įžymybėmis, verslininkais, teisininkais, švietimo veikėjais. Galite susižavėti išgirsta nauja idėja, kelionės pasiūlymu.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai teks imtis reikalų, susijusių su mokesčiais, indėliais, akcijomis, draudimu. Būsite išradingi, tad galite įdomiai pakeisti ar pakoreguoti savo stilių, aplinką.

SKORPIONAS. Šiandien nieko neveikti būtų nedovanotina. Susikaupusią energiją pravartu išlieti dirbant, kuriant ar sportuojant. Neabejingo požiūrio galite tikėtis iš jus dominančio žmogaus.

ŠAULYS. Šiandien turėsite daug reikalų ir darbų. Turėtų pavykti susidoroti su problemomis darbe, suderinti tai, kas neseniai išsiderino. Kita vertus, sveikata bus trapi. Tausokite ją.

OŽIARAGIS. Rytas nesugadins nuotaikos, jeigu grubiai neprimetinėsite savo valios kitiems. Galimi pasiūlymai verslo, sporto, kūrybinių projektų srityje. Galite tikėtis neblogų rezultatų sportinėje kovoje, sceniniuose pasirodymuose.

VANDENIS. Šiandien pravartu apsitvarkyti buityje, išsiaiškinti nesusipratimus su šeimos nariais. Tikriausiai pagaliau susitarsite dėl aktualių reikalų, pirkinių ir savaitgalio laisvalaikio.

ŽUVYS. Daug dėmesio skirsite mokslui, darbui, pareigoms ir tai neliks neįvertinta. Su artimos aplinkos žmonėmis galite sėkmingai susitarti dėl svarbių jums dalykų, bendrų renginių. Gali sujaudinti naujienos, interviu, intriguojami pasiūlymai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.