Astrologinė prognozė spalio 7-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien turėtumėte save labiau patausoti, nes energija bus labai laki. Regis, būsite dosnūs mylimam žmogui bei sau, jeigu kažko labai norite. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

JAUTIS. Jūsų energijos prireiks ir saviems, ir svetimiems. Jei esate prisiplanavę darbų visai dienai bei vakarui, teks kažkaip įterpti susitikimą su draugais ar giminaičiu, ėjimą į renginį, varžybas ar kt.

DVYNIAI. Regis, ši diena jums bus labiau dalykiška, nei norėtumėte prieš pat savaitgalį. Viešo dėmesio taip pat gali padaugėti. Tokiu atveju nusiteikite atviram bendravimui. Įrodysite, kad nestokojate entuziazmo, kūrybingumo.

VĖŽYS. Šiandien reikalai turėtų klostytis beveik taip, kaip pageidaujate. Regis, esate suplanavę nekasdieniškai praleisti laisvalaikį ir ne tik jį. Galbūt vyksite į sportinį renginį, konferenciją, ekskursiją, tolimesnę viešnagę ar kt.

LIŪTAS. Nedelskite, jeigu privalote sutvarkyti finansinius reikalus, peržiūrėti apskaitos dokumentus ar pan. Kai kurie su individualiu verslu susiję sumanymai bus naudingi, tačiau planuojamas sandoris, užsakymas ar pirkinys pareikalaus išlaidų.

MERGELĖ. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūrybos, mokslo, sporto srityse. Iš partnerių, gerbėjų galite sulaukti įdomių pasiūlymų. Galbūt rasite draugiją, kuri prisidės prie jūsų sumanymų įgyvendinimo.

SVARSTYKLĖS. Aktualiausi bus sveikatos, grožio, augintinių bei namų komforto klausimai. Galite gauti džiugią žinią, sulaukti meilės prisipažinimo ar pan.

SKORPIONAS. Nuo pat ryto galvosite apie būsimas pramogas, pasimatymus ir pan. Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Tikėtini kūrybiniai laimėjimai arba džiuginanti saviraiška.

ŠAULYS. Šiandien būsite linkę daug nuveikti dėl savo šeimos. Galbūt net griebsitės šiokio tokio remonto. Skirkite tiesioginio dėmesio artimiesiems, vaikams, palaikykite jų pozityvius siekius.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite aktyvūs ir fizine, ir protine prasme. Bus naudos iš mokymosi, akiračio plėtimo. Vilios ir sportinės pramogos. Tikėtini susitikimai su draugais, giminaičiais.

VANDENIS. Šiandien jums neblogai seksis, jeigu stengiatės papildomai užsidirbti ar pigiau apsipirkti. Kita vertus, būsite dosnūs ir išlaidūs. Galite įsigyti ilgalaikio vartojimo daiktą.

ŽUVYS. Nebloga diena protinei veiklai, sportui. Būsite nusiteikę daryti gerus darbus, keistis idėjomis ir vertinga informacija. Regis, nusipelnysite aplinkinių simpatijų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.