Astrologinė prognozė sausio 6-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien nesinorės niekur eiti iš jaukių namų. Jei tik įmanoma, iš namų ir dirbti mėginsite. Regis, artimieji džiaugsis jūsų rūpesčiu ir buvimu šalia. 

JAUTIS. Šiandien labiau nei įprastai jus domins giminaičių, draugų, gal net kaimynų reikalai. Tikėtini susitikimai. Socialiniame tinkle užmegsite naują pažintį. Vakare galite vykti į renginį. 

DVYNIAI. Geriausias pasirinkimas šiandien būtų vidinė ramybė, jauki aplinka. Jums reikia tokio komforto, kad pailsėtų kūnas ir siela. Tuomet ir svarbūs sprendimai ateis tarsi savaime.

VĖŽYS. Pirmoje dienos pusėje jūsų emocionalumas bus tarsi varomoji jėga, tačiau vėliau pradėsite jaustis šiek tiek kitaip. Imsite labiau pastebėti negatyvius dalykus, jausti savigraužą. Nuotaiką gali pakelti draugiškas pokalbis su bendraminčiu.

LIŪTAS. Jei tik galite, šiandien atsiribokite nuo aktyvios veiklos, šurmulio, rizikų sveikatai. Jums reikia atkurti vidinę harmoniją, pailsėti. Gali būti, kad teks kreiptis į medicinos arba socialinę įstaigą.

MERGELĖ. Aktualiu klausimu šiandien jums padės draugai ar nepažįstami žmonės. Regis, paaiškės, kad neliksite vieniši mūšio lauke, jei šiuo metu teks patirti išbandymą, ieškoti palaikymo.

SVARSTYKLĖS. Jeigu dirbate politikos srityje ar administruojate kokią įstaigą, apie savaitgalį galvoti dar neteks. Turėsite rimtai padirbėti ir nevengti atsakomybės. Kitokios veiklos leis greičiau „persijungti“ į laisvalaikio planus.

SKORPIONAS. Jei tik galite, šiandien mielai imsitės kitokios veiklos nei įprastinė. Regis, domėsitės geopolitika, kelionių pasiūlymais, mokymų kursais, parodomis ir kt. Galbūt kur nors išvyksite. Noriai bendrausite su užsieniečiais.

ŠAULYS. Šiandien, sutvarkę finansinius formalumus, galėsite labiau atsipalaiduoti savaitgalį. Niekur nepabėgsite nuo pareigų, jos tik kaupsis, todėl verčiau įveikite problemas nedelsdami. O įkvėpimo savaime padaugės bedirbant.

OŽIARAGIS. Šiandien aktualiausi reikalai bus susiję su gyvenimo partneriu, mylimu žmogumi, vaikais. Su jais ir dėl jų galite daug padaryti. Ir fortūna nusišypsos, jeigu jos šypsenos jums išties šiuo metu labai reikia.

VANDENIS. Tai diena, kai turėtų labiau parūpti sveikata, ekologija, labdaringi projektai, socialinės paslaugos. Jeigu patys nesergate, noriai rūpinsitės tais, kurie serga ar kažko labai stokoja.

ŽUVYS. Dar ne savaitgalis, bet jausitės tarsi jau galite atsipalaiduoti ir pramogauti. Mielai džiuginsite vaikus ir patinkančius asmenis savo žaismingumu, šmaikščiais pasisakymais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate, jog buvo atsisakyta įgyvendinti grandiozinį Baltojo tilto rekonstrukcijos projektą?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.