Astrologinė prognozė sausio 20-ajai, penktadieniui

AVINAS. Jeigu būtina, šiandien iš ryto tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Bus nelengva, tačiau kai ką būtina užbaigti iki galo.

JAUTIS. Jums turėtų gerai sektis. Galbūt nustebins kolega arba pažįstamas asmuo iš užsienio. Galite kiek pasimesti, jeigu teks rinktis vieną iš kelių pasiūlymų.

DVYNIAI. Šiandien galite kažko atsisakyti dėl to, kad taip kreipia aplinkybės arba norėdami pokyčių. Pravartu grąžinti skolą, sumokėti įmokas, mokesčius, užbaigti vykdyti seną įsipareigojimą. 

VĖŽYS. Jūsų nuotaikos ir emocijos bus labai permainingos. Galimi netikėti kontaktai, svarbūs pranešimai. Stenkitės išsaugoti kuo šiltesnius santykius su partneriais, draugystę.

LIŪTAS. Dalykiniai, sveikatos ar su šeima susiję klausimai šiandien gali būti sprendžiami nelengvai. Nesistenkite viską atlikti vieni. Dalinkitės pareigomis su kitais, tarkitės dėl išlaidų.

MERGELĖ. Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, o dar geriau – į vaikų lavinimą, jų gerovės, saugumo užtikrinimą. Bendraudami su augančia karta tobulėsite ir patys.

SVARSTYKLĖS. Trokšite komforto, prabangos, patogumų, meilės. Galbūt kažką pertvarkysite. Būtų gerai, kad pirmiausia užbaigtumėte tai, ką jau esate pradėję, apsitvarkytumėte aplinką jus supančią, įvykdytumėte pažadą, duotą artimam žmogui.

SKORPIONAS. Šiandien neblogai seksis darbai, susiję su informacija, mokslu, raštvedyba, transportu, telekomunikaciniais ryšiais ir pan. Regis, kai ką atliksite laiku ir nepriekaištingai.

ŠAULYS. Norėsis šį bei tą nusipirkti, atsinaujinti. Tai šaunu, tačiau neverta skubėti. Iki jaunaties derėtų peržiūrėti, ką turite sukaupę ir kaip dar galite tai panaudoti. Jei įmanoma, vertėtų pažaboti tuščią vartotojiškumą. Galite rasti naudingos informacijos.

OŽIARAGIS. Pagaliau gali išryškėti kai kurių veiklų rezultatai ir perspektyvos. Atlikę darbus iki galo, pradėsite skinti jų vaisius. Veikiausiai jums neteks gailėtis dėl įdėtų pastangų.

VANDENIS. Galite sulaukti įdomių žinių ir konfidencialios informacijos. Pasiūlymus, patarimus, idėjas verta apmąstyti, bet nepulkite strimgalviais į naujoves. Kelias dienas pagalvokite, viską įvertinkite ir tik tada startuokite.

ŽUVYS. Rytas turėtų būti palankus kontaktams, todėl neatidėliokite svarbių vizitų ir pokalbių. Visgi turėkite omenyje, kad norėdami ką nors gauti vėliau turėsite atitinkamai atsilyginti. Verčiau nesudarinėkite abejotinų slaptų sandėrių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate, jog buvo atsisakyta įgyvendinti grandiozinį Baltojo tilto rekonstrukcijos projektą?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.