Astrologinė prognozė rugsėjo 30-ajai, penktadieniui

AVINAS. Seksis bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Jums gali pasisekti, jeigu ieškote galimybių pakeliauti, kontaktų su užsieniečiais, sprendžiate teisinius klausimus. Galima kelionė, pasidalijimas jos įspūdžiais, svečias arba žinia iš užsienio.

JAUTIS. Galite turėti reikalų, susijusių su investicijomis, indėliais, paskolomis. Nestigs praktiškumo įgyvendinant planus. Tačiau tikėtina tam tikra sumaištis jausmų srityje.

DVYNIAI. Šiandien nusimato aktyvi intelektinė arba kūrybinė veikla, naudingi pokalbiai. Būsite linkę ieškoti kompromisų bei subtiliai įrodinėti savo teisybę.

VĖŽYS. Mintys daugiausiai suksis apie sveikatą, darbą, pajamas ir išlaidas. Galbūt išleisite pinigų grožio ir sveikatos atstatymui arba domėsitės kokios nors įrangos pirkimu.

LIŪTAS. Tikriausiai pasijusite patrauklūs, reikalingi ir protingi, nes asmuo, kuriuo žavitės, paprašys jūsų patarimo, parodys išskirtinį dėmesį. Net jei jūsų nuomonės pasirodys skirtingos, noro bendrauti ir susižavėjimo dėl to nesumažės.

MERGELĖ. Mokantiems viską apskaičiuoti ir įvertinti – pasiseks. Darbo ieškantiems – iš dalies taip pat. Jei praktiškumo ir atidumo pritrūks, tai tik todėl, kad užvaldys romantiškos pagundos.

SVARSTYKLĖS. Reikėtų viską nuosekliai susiplanuoti ir nesiblaškyti. Yra tikimybė, kad asmeniniai santykiai pakryps norima linkme. To galite pasiekti nuoširdžiu pokalbiu, atsivėrimu, motyvuotu atsiprašymu, jei jam yra priežasčių.

SKORPIONAS. Nepatartina pernelyg skęsti smulkmenose – bandykite užčiuopti visumą. Galite išleisti pinigų suplanuotiems pirkiniams, naujo įvaizdžio formavimui, kosmetinėms procedūroms ar reabilitacijai.

ŠAULYS. Būsite nusiteikę bendrauti, nusimato reikšmingas pokalbis, susitikimas. Seksis kūrybiniuose ieškojimuose, verslo srityje. Pajusite savyje motyvacijos siekti daugiau nei iki šiol.

OŽIARAGIS. Šiuo metu galimas preliminarus verslo, nuomos, tiekimo ar kreditavimo susitarimas. Per didelis atvirumas ir iniciatyvumas šiandien jums neišeitų į naudą. Neskubinkite įvykių.

VANDENIS. Noriai bendrausite, flirtuosite. Galbūt dalyvausite kolektyviniuose reikaluose, masiniuose renginiuose. Regis, gana strategiškai viską apgalvosite prieš dalindami pažadus, teikdami informaciją.

ŽUVYS. Pavojinga pervertinti savo jėgas ir persitempti. Nesiimkite neįmanomo, iš pradžių gerai pagalvokite. Jūsų idėja gali pasirodyti nepraktiška. Tačiau jei tai susiję su menu, labdara, medicina, surizikuoti verta.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.