Astrologinė prognozė kovo 3-iajai, penktadieniui

AVINAS. Galimas svarbus pranešimas, naujiena. Tam tikra prasme tai gali nuvilti ar sujaudinti. Gali iškilti klausimų, susijusių su praeitimi, turtinėmis aktualijomis. Vakare pamirškite varginančius reikalus ir aktyviai pailsėkite.

JAUTIS. Šiandien santykiai su artimaisiais bus gana įtempti. Galbūt dėl to, kad nelabai toleruosite vieni kitų pasirinkimo, susijusio su laisvalaikiu, kelione ar kt. Nesugadinkite to, ką ilgai kūrėte. Vakarą skirkite šeimai.

DVYNIAI. Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos pravartu spręsti verslo, turto, piniginius ir kitus aktualius klausimus. Galite ieškoti naujų uždarbio šaltinių. Emocijų sukels žinia apie draugą ar artimą žmogų.

VĖŽYS. Šiandien labai svarbu prieš ką nors darant ar nusprendžiant rimtai pagalvoti, kaip tai paveiks santykius. Smagu būtų paganyti akis į gražius dalykus, pasipuošti. Visgi tai gali išprovokuoti pavydo sceną.

LIŪTAS. Nebloga diena mėgstantiems gvildenti paslaptis, spręsti galvosūkius, naršyti internete. Beveik be pastangų užtiksite jus dominančius atsakymus. Saugokite sveikatą.

MERGELĖ. Sugebėsite kūrybiškai mąstyti bei girdėti intuicijos balsą. Jums gali būti išpasakoti slapti troškimai. Tik nepervarkite, nenualinkite savęs kontaktais ir darbais. Labiau rūpinkitės vaikais.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite nemažai nuveikti. Tačiau jei atsisakysite siūlomo susitikimo, pokalbio, jums gali pritrūkti to vieno žingsnelio, kurį dabar reikia padaryti.

SKORPIONAS. Gera iškalba, protinis nuovokumas turės lemiamą reikšmę, jeigu mėginate įsidarbinti. Kita vertus, jums norėsis nuotykių, lengvų pergalių. Vargu ar tai pavyks. O problemų galite prisidaryti akimirksniu.

ŠAULYS. Galite nemažai nuveikti pasitelkę reikalingas žinias ir naujausią informaciją. Seksis semtis išminties iš gilių šaltinių. Kita vertus, prireiks ypatingo apdairumo, racionalumo.

OŽIARAGIS. Nuotaika bus nekokia, jeigu turite dirbti rutininį darbą ir esate ribojami aplinkybių. Regis, bus žymiai smagiau, jei galėsite diktuoti savo valią, o ne taikytis prie kitų. Jums derėtų apsišarvuoti kantrybe.

VANDENIS. Tikriausiai stengsitės įrodyti dalykinių sumanymų prasmingumą, sutvarkyti kai kuriuos konfidencialius reikalus. Galite susidurti su aplinkinių neatsakingumu. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

ŽUVYS. Regis, energingai bendrausite ir reikšite savo nuomonę. Gali būti, kad jums patirsite džiaugsmą draugystės, partnerystės srityje, atrasite tai, ko jums trūko.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.