Astrologinė prognozė kovo 24-ajai, penktadieniui

AVINAS. Profesinė situacija nekels nerimo, nes viskas klostysis kaip suplanuota. Svarbu pernelyg neapsikrauti darbais, kažko svarbaus paskubomis nepradėti, nes nepajėgsite laiku užbaigti.

JAUTIS. Šiandien didelę vertę jums turės kūrybinis įkvėpimas, originalumas. Gali užplūsti gerų, švelnių jausmų lavina. Galbūt pavasario dvelksmas, o gal pagerėjusi gyvenimo kokybė, romantika paglostys jums širdį.

DVYNIAI. Šiandien jums puikiai seksis su menais, socialine rūpyba, labdara susijusios veiklos. Domins socialinės atskirties, priklausomybių temos. Galite prisidėti prie kilnaus tikslo savo parama ar kitaip. Tausokite sveikatą.

VĖŽYS. Šiandien galite išgirsti, sužinoti įdomių dalykų. Tiktų sudaryti sutartis, spręsti organizacinius klausimus, telkti bendraminčius darbams ar bendroms pramogoms.

LIŪTAS. Regis, sulauksite komplimentų už savo veiklą, indėlį ar pastangas. Bet kuriuo atveju džiugesio teiks suvokimas, kad kažkam patinkate, esate pastebėti ir įvertinti.

MERGELĖ. Regis, jus domins tolimos kelionės, svetimi papročiai, globali situacija. Galbūt teks pasukti galvą, kaip įvykdyti svarbų įsipareigojimą. Nuo to priklausys jūsų autoritetas.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai ši diena bus nelengva emociškai. Pernelyg priklausysite nuo kitų žmonių nuotaikų, savo ir jų finansinių galimybių. Gali būti, kad pajusite artėjančias permainas. Arba jų planingai sieksite.

SKORPIONAS. Būsite emocionalūs, jautrūs, tačiau bendravimas su kitaip mąstančiais ar kalbančiais žmonėmis nenuvargins, jei nuoširdžiai domėsitės abipusiai aktualia tema.

ŠAULYS. Būsite nusiteikę rimtai padirbėti. Labai svarbu pasikliauti patirtimi ir būti nuosekliems. Venkite blaškytis tarp kelių darbų, jei nenorite, kad dalis pastangų nueitų šuniui ant uodegos. 

OŽIARAGIS. Visą dieną ugnelę jumyse kurstys svajonės apie numatomas pramogas, pasimatymą, pirkinį ar renginį. Regis, gerai leisite laiką su patraukliais jums žmonėmis.

VANDENIS. Šiandien laimės neturėtumėte ieškoti už namų sienų. Jaukūs namai, rūpestingi ir mylintys artimieji – pats tikriausias jos šaltinis. Bandykite tai susikurti, jeigu stokojate. 

ŽUVYS. Jeigu jums rūpi nauji darbai, projektai, turbūt sudomins informacija apie tai. Galbūt turėsite kontaktų su žiniasklaida, ką nors reklamuosite. Seksis informuoti bei mokytis ir mokyti.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.