Astrologinė prognozė gruodžio 9-ajai, penktadieniui

AVINAS. Puiku, jeigu turėsite galimybių ir ūpo daug laiko skirti šeimai, vaikams. Tik nekelkite dramų dėl smulkmenų, nepriminkite senų nuoskaudų, venkite aštrinti nesutarimus.

JAUTIS. Šiandien bus daug skubėjimo, pokalbių. Visgi numatytas pokalbis bus naudingas tik tuo atveju, jei esate tvirtai apsisprendę dėl tam tikro pasirinkimo. Saugokitės avarinių situacijų.

DVYNIAI. Regis, teks rūpintis nekilnojamojo turto reikalais, pajamų šaltiniais, dovanomis ar kt. Neverta tikėtis ramybės. Jeigu ne jūs patys, tai kiti ragins kažkur skubėti, užsiimti aibe reikalų vienu metu.

VĖŽYS. Jeigu įmanoma, šiandien darbe labiau pasitelkite į pagalbą kolegas, aplinkinius bei diplomatiškai derinkite interesus. Vertėtų atidžiau rinktis prekes, ketinant ką nors pirkti iš technikos skyriaus.

LIŪTAS. Tikriausiai suplanavote įtemptai darbuotis nuo pat ryto. Verčiau pataupykite resursus ir jėgas, ypač jei negalite pasigirti sveikata. Jeigu pervargę ar negaluodami padarysite klaidų, kas nors gali dėl to nukentėti arba jumis nusivilti.

MERGELĖ. Praeities aktualijas gali priminti susitikimai su draugais, pažįstamais. Galbūt tarsitės kartu pašėlti, pasportuoti. Jeigu trokštate pasimėgauti malonumais, nedejuokite, jog jie kainuoja.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai šiandien teks iš peties paplušėti, norint gauti pageidaujamų rezultatų. Svarbu išsaugoti gerą reputaciją ir nesugadinti reikalų eigos. Atsargiau elkitės su technika.

SKORPIONAS. Šiandien neturėsite galimybės patinginiauti. Gali būti, kad teks ruošti pasisakymus, straipsnius, organizuoti seminarus, interviu, rodyti savo ar tikrinti kitų žinias. Neverta tikėtis, kad visiems darysite tik gerą įspūdį. Atsargiai kelyje.

ŠAULYS. Nerimausite dėl finansinių reikalų. Regis, teks mokėti mokesčius, grąžinti skolas, bet kokia kaina stabilizuoti verslą, ieškoti naujų pajamų šaltinių. Kita vertus, būsite nusiteikę paišlaidauti malonumams, o problemas kiek pastumti į šalį.

OŽIARAGIS. Santykiai su konkurentais ir partneriais bus permainingi. Lengviau bus kažką laimėti turint gerų sąjungininkų. Nors priešiškumo neišvengsite, visgi kai ką stipriai sužavėsite.

VANDENIS. Regis, bus nerimo dėl įstrigusių ar nebaigtų darbų, savo, artimo žmogaus ar augintinio sveikatos, keistų apkalbų arba meilės peripetijų. Prioritetą teikite sveikatai.

ŽUVYS. Šiandien labiau norėsis plepėti, sportuoti, flirtuoti nei užsiimti darbais ar buitimi. Turėtų sektis kūrybinė veikla. Puiku, jeigu laisvalaikį skirsite vaikams.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate, jog buvo atsisakyta įgyvendinti grandiozinį Baltojo tilto rekonstrukcijos projektą?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.