Astrologinė prognozė vasario 23-iajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Turėtų būti nebloga diena, nes išryškės jūsų geriausios savybės. Jūsų nesupras ir netoleruos tik tie, kurie nenori suprasti ir bendrauti. Kiti mielai dalinsis mintimis, bendradarbiaus, negailės komplimentų.

JAUTIS. Šiandien jums labiausiai norėsis atsipalaiduoti, todėl vargu ar kvaršinsite sau galvą darbo rūpesčiais ir globalinėmis problemomis. Galite ieškoti tokių pramogų, kurios kitiems atrodo keistokos.

DVYNIAI. Šiandien bus daugiau geranoriškumo, padvelks naujovėmis. Tikėtinas dėmesys iš pažįstamų ir gerbėjų. Regis, pasipils intriguojami pasiūlymai, pozityvios naujienos, komplimentai.

VĖŽYS. Nors būsite įsitraukę į dalykines ambicijas bei problemas, tačiau turėtumėte pastebėti, kad įtampa mažėja, aplinkiniai elgiasi geranoriškiau, daugiau šmaikštauja.

LIŪTAS. Šiandien seksis megzti bendradarbiavimą, turėti reikalų su užsieniečiais, žiniasklaida, švietimo darbuotojais. Pravartu tvarkyti teisinius reikalus. Regis, planuosite kelionę.

MERGELĖ. Tikėtinos pajamos iš atlikto darbo, arba bus konkrečiai kalbama apie naują užsakymą, sutarties sudarymą, finansavimą, įsidarbinimą ar pan. Domins investavimo galimybės, prekybinės nuolaidos.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite sėkmingai pasinaudoti įtaka bei patrauklumu. Regis, darysite neblogą įspūdį net priešams. Lengvai seksis megzti naujas pažintis, derėtis.

SKORPIONAS. Palanku ieškoti naujų dalykinių, projektinių, verslo galimybių. Daugiau reikšmės teikite savo įvaizdžiui, išoriniam grožiui, higienai, nes šiandien nuo to daug kas priklausys.

ŠAULYS. Geras metas kūrybinei ir pedagoginei veiklai, konsultacijoms su specialistais, interviu, reklamai. Nedelsdami imkitės darbų, kuriems reikia kūrybingumo, išradingumo. Nenuvils pramoginis renginys.

OŽIARAGIS. Šiandien stengsitės kuo daugiau nuveikti savo namų jaukumo bei šeimos labui. Galite susitikti su žmogumi, nusiteikusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį ar naudingų patarimų.

VANDENIS. Puiki diena reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Šiandien sužinosite svarbių dalykų ir, regis, rasite išmintingą būdą tam tikrai problemai spręsti. Galima netolima kelionė.

ŽUVYS. Rūpės komforto ir uždarbio klausimai. Būkite drąsūs ir sumanūs, jeigu teks derėtis, imti ar teikti paskolą. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu teisingai sutvarkyti formalumus, kad vėliau nekiltų problemų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.