Astrologinė prognozė sausio 19-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Ši diena gali įnešti šiokios tokios sumaišties. Galite susižavėti kažkieno idėjomis, vertybėmis, nors jūsų požiūris kiek kitoks. Arba jūs mėginsite kitiems padaryti įspūdį savo išsilavinimu, profesine kompetencija. Iš dalies jums pavyks.

JAUTIS. Aktualūs gali būti draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Nerimausite dėl kažkieno elgesio arba dėl savo vietos kolektyve. Pasitelkite filosofinį požiūrį ir vakaras bus ramesnis, dvasingesnis.

DVYNIAI. Norint kai ką taikiai išsiaiškinti, objektyviai suvokti, gali prireikti tarpininkų pagalbos arba patyrusių žmonių patarimų. Svarbu nepakliūti į sukčių rankas, neužkibkite ant manipuliatorių kabliuko.

VĖŽYS. Jeigu laikysite egzaminą ar rašysite rašto darbą, nepasiduokite pagundai sukčiauti, plagijuoti. Pasisaugokite infekcijų, venkite aplaidumo darbe, darbų saugos, higienos ar profesinės etikos taisyklių pažeidinėjimo.

LIŪTAS. Regis, teks rimčiau pasirūpinti vaikų poreikiais, paišlaidauti. Iš neabejingų asmenų ar gerbėjų galite sulaukti dėmesio ir pažadų. Tačiau vien kai kurių asmenų simpatijos jūsų problemų neišspręs. Savo pareigas atlikti turėsite patys.

MERGELĖ. Problema gali tapti namai, jų nesaugumas, nejaukumas arba priverstinis buvimas juose, nesusikalbėjimas su artimaisiais. Galbūt dėl kokių priežasčių teks atsisakyti planuoto renginio. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, mylimam žmogui.

SVARSTYKLĖS. Aktyviai bendrausite, dalinsitės nuogirdomis ir nuomonėmis. Kažkam gali pasirodyti, kad liežuvaujate, rezgate intrigas. Tai gali pakenkti jūsų įvaizdžiui. Saugokite reputaciją ir sveikatą. Vakarą skirkite šeimai.

SKORPIONAS. Būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės bei komercinius reikalus. Galbūt ieškosite galimybių lengvai pasipelnyti, pasinaudoti konfidencialia informacija ar pan. Tai nebus taip paprasta. Verčiau nesivelkite į aferas.

ŠAULYS. Regis, šiandien nelengva bus įtikinti kitus, kad esate teisingi ir patikimi. Iki pietų bus daugiau neaiškumų, įtarumo, manipuliavimų negu nuoširdumo ir objektyvumo. Nuo vidurdienio situacija gerės.

OŽIARAGIS. Šiandien derėtų numalšinti norą atvirai kalbėtis su apkalbų skleidėjais. Verčiau neteikite interviu, nesiviešinkite. Svetimos paslaptys jums išvis neturėtų rūpėti, o savų neskubėkite atskleisti. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Noriai bendrausite ir neblogai sutarsite su aplinkiniais. Visgi nelengva bus išlikti korektiškiems ir saikingiems. Nekritikuokite kitų žmonių ir liaukitės be saiko išlaidauti. Vakarą skirkite poilsiui. Pasisaugokite infekcijų.

ŽUVYS. Regis, susikaupti dienos darbams trukdys nekokia savijauta, neaiškios baimės, netikrumas dėl karjeros, sveikatos ar pan. Suimkite save į rankas. Būkite apdairūs, pareigingi. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.