Astrologinė prognozė sausio 12-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Jūsų darbą gali kiek apsunkinti griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Galbūt iš keblios situacijos teks gelbėti kolegą, kažką taisyti arba dėl ko nors aiškintis. Saugokitės infekcijų.

JAUTIS. Šiandien galite sėkmingai pademonstruoti kūrybinius gabumus, humoro jausmą. Regis, labai rūpės vaikų ir mylimo žmogaus interesai. Kaip įmanydami jiems padėsite.

DVYNIAI. Tikriausiai nesiseks sklandžiai susikalbėti su artimais žmonėmis. Maža tikimybė, kad sulauksite jų pritarimo dėl skirtingų požiūrių susikirtimo. Nepameskite svarbių dokumentų.

VĖŽYS. Aktyviausi iš jūsų šiandien bus tie, kuriems tenka daug bendrauti. Tačiau vertėtų aklai nepasitikėti abejotina informacija, gandais. Neimkite į širdį apkalbų savo ar artimo žmogaus atžvilgiu.

LIŪTAS. Patinka ar nepatinka, šiandien teks aiškintis piniginius reikalus, derėtis, tartis dėl nuomos, kreditų, prekių ar paslaugų užsakymų, verslo sutarčių. Pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai.

MERGELĖ. Būsite jautresni nei paprastai, emocionalesni. Regis, giliai išgyvensite artimos aplinkos žmogaus problemą, jo sunkumus. Saugokitės vagių ir sukčių.

SVARSTYKLĖS. Jus domins kitiems nesuprantami dalykai, keisti eksperimentai. Lengva susikompromituoti, pakenkti sveikatai, įvaizdžiui. Pasistenkite būti apdairesni.

SKORPIONAS. Galimi pokyčiai santykiuose su draugais, bendradarbiais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus ir švelninti nuomonių skirtumus. Būtina atsižvelgti į kitų žmonių jausmus ir poreikius.

ŠAULYS. Diena bus gana nerami. Nervins nestabilumas, susidūrimai su abejingais pareigūnais, biurokratais. Per didelę svarbą galite suteikti nereikšmingai pastabai ar permainai.

OŽIARAGIS. Šiandien pasistenkite nepažeisti profesinės ir pilietinės etikos, nes svarbu išsaugoti gerą reputaciją. Įtakingi asmenys gali padėti realizuoti kai kuriuos tikslus. Visgi galimi ir tušti pažadai.

VANDENIS. Primygtinai siūloma investicija arba gauta finansinė sąskaita gali kelti nerimą. Sekite aktualią informaciją, nes galimi pranešimai, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneš nuostolių.

ŽUVYS. Tikriausiai suaktyvės jūsų konkurentai arba jų padaugėti. Tikslų ir pažiūrų kaitaliojimą, nekantrumą aplinkiniai gali įvertinti kaip jūsų nebrandumą. Lengva pakirsti iki šiol turėtą pasitikėjimą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.