Horoskopai

Dienos horosokopas: rugpjūčio 28-ajai, sekmadieniui

Astrologinė prognozė rugpjūčio 28-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Šiandien itin domėsitės savo išvaizda, galbūt keisite šukuoseną, apsirengimo stilių. Neniekinsite ir ūkinių darbų. O jeigu užsiimate verslu, kursite planus ateičiai, aptarsite reformas.

JAUTIS. Šiandieną galite lengviau atsikvėpti ir pasilinksminti. Visgi turbūt turėsite finansinių ar šeiminių rūpesčių, kurie neleis jums jaustis pakankamai komfortiškai. Jeigu užplūs meninis įkvėpimas, nelaukite, kol jis praeis be pėdsakų.

 

DVYNIAI. Būsite nusiteikę iš peties paplušėti namuose. Tikriausiai pavyks susikurti jaukią aplinką. Tik nepamirškite, jog svarbiausia yra užtikrinti darną tarpusavio santykiuose su artimaisiais.

VĖŽYS. Jus gali prisiminti, paskambinti ar aplankyti artimas žmogus. Galbūt jus netikėtai pakvies į išvyką, pikniką, renginį ar kelionę. Regis, neatsisakysite, nors ir nelabai norėsis išlaidauti, o sutikus vykti tai daryti teks.

LIŪTAS. Gali būti, kad sulauksite partnerio priekaištų susijusių su jūsų išlaidavimu dalykams, dėl kurių nepasitarėte. Apskritai, jūsų jausmų ir interesų skalės šiandien labai skirsis. Regis, pritarimo nesulauksite ne vienu klausimu.

 

MERGELĖ. Regis, jus nudžiugins spontaniška išvyka, neplanuotas užsiėmimas. Labiau rūpinkitės savo įvaizdžiu, higiena bei sveikata. Nepalikite be dėmesio ir augintinių.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite linkę žavėtis tuo, kas paslaptinga, meniška. Galbūt susidursite su žmonėmis, kurie apie tai kalba, pasižymi netradiciniu požiūriu.

SKORPIONAS. Jeigu keliaujate, pasisemsite gerų įspūdžių. Neblogai seksis ir tuo atveju, jei ruošiate straipsnį, pasisakymą. Kita vertus, jūsų šios dienos pasirinkimams nebūtinai pritars artimi žmonės.

 

ŠAULYS. Kils minčių, planų susijusių su darbu, verslu. Galbūt pradėsite ruoštis reformoms, profesinei permainai, mokslo metams ar pan. Pravartu įvertinti savo patirtį bei galimybes.

OŽIARAGIS. Nekasdieniškos pramogos, pabendravimai su įdomiais asmenimis jums suteiks kūrybinės energijos, impulso veikti, plėsti akiratį. Visgi nuotaiką gali drumsti neplanuotai išleista per didelė pinigų suma.

VANDENIS. Meilės reikaluose šiandien būkite itin kantrūs ir subtilūs. Nepatartinas joks spaudimas. Pavydo scenos, griežtai sukonkretinti reikalavimai griaus, o ne stiprins ryšius.

 

ŽUVYS. Tai bus nebloga diena, jei pakankamai gerbsite aplinkinius ir domėsitės ne vien savimi. Gali pavykti susitarti dėl įvairių dalykų. Net visiškai priešinga nuomonė, skonių skirtumas gali abipusiai praturtinti.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button