Horoskopai

Dienos horoskopas: rugsėjo 7-ajai, trečiadieniui

Astrologinė prognozė rugsėjo 7-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Labai drauginga, solidarizuotis skatinanti diena. Regis, negailėsite kitiems dėmesio bei jo dosniai sulauksite iš aplinkinių. Bendraminčių, užtarėjų toli ieškoti nereikės, tad galite tuo pasinaudoti.

JAUTIS. Dalykine prasme tai turėtų būti veikli, rezultatyvi diena. Galbūt pradės ryškėti perspektyvos. Jeigu dėl kažko preliminariai buvote susitarę, tai procesas įgis realią eigą.

 

DVYNIAI. Šiandien galite pasižymėti ne vienoje srityje. Seksis kaip savo profesinės srities specialistams, kaip kompetentingiems žinių perteikėjams ir kt. Jei studijuojate, uoliai pradėsite mokslo metus. Džiugins jei ne savi, tai šeimos narių tikslai ir pasiekimai.

VĖŽYS. Gera diena tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo ar pirkimo-pardavimo sutartis, imti ar teikti paskolas, investuoti ar tarpininkauti kitiems panašiuose reikaluose. Regis, iš to bus naudos ir jums, ir kitiems.

LIŪTAS. Palankiai turėtų spręstis teisiniai klausimai. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti neblogų variantų. Pasistenkite atkurti asmeninius santykius, jei dėl jūsų kaltės jie tapo nevykę.

 

MERGELĖ. Gera diena spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. Galimos viltingos naujienos. Jeigu norite keisti šukuoseną, įvaizdį, pradėti lankyti sporto klubą ar masažo saloną, darykite tai šiandien.

SVARSTYKLĖS. Gera diena meilei, kūrybai, pristatymams, vaikų lavinimui. Demonstruokite sugebėjimus, reklamuokite save, stenkitės patikti dominantiems asmenims – visa tai gali pasiteisinti.

SKORPIONAS. Šiandien atrodysite rūpestingi ir supratingi. Už tai jums dėkingumą jaus ne tik šeimos nariai, bet ir kolegos. Kad ir kur dirbtumėte – įstaigoje ar namuose – pasižymėsite darbštumu. Regis, valingai veiksite pagal suplanuotą dienotvarkę.

 

ŠAULYS. Šiandien puikiai pasirodysite, jei bus progų demonstruoti žinias, mokyti, reklamuoti. Nebloga diena įvairiai komunikacijai, logistikai, komercijai, tarpininkavimui.

OŽIARAGIS. Puiki diena verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimams, darbo paieškoms, sutartims. Jeigu turite aktualių reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, praktinėmis paslaugomis, kreditavimu, nedelsdami jų imkitės.

VANDENIS. Šiandien galite atsidurti dėmesio centre gerąja prasme. Tinkama diena įvairiems pasitarimams, pristatymams, deryboms. Galite įgyti aktyvių gerbėjų, rėmėjų.

 

ŽUVYS. Tai gali būti atsipalaidavimo diena. Geriausiai seksis meninė veikla arba tokia, kuri susijusi su labdara, medicina, diagnostika, farmacija. Nestokosite intuicijos ir vaizduotės.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button