Horoskopai

Dienos horoskopas: rugsėjo 24-ajai, šeštadieniui

Astrologinė prognozė rugsėjo 24-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Nebloga diena buitiniams reikalams ir kūrybinei veiklai. Tačiau jei prarasite saiką valgydami bei gerdami svaigalus, nesistebėkite dėl pablogėjusios savijautos, keistų negalavimų. Atsargiai kelyje ir ką nors darant su technika. 

JAUTIS. Galite sulaukti svečių arba pakvietimo į pramoginį renginį, pobūvį, pasimatymą. Galbūt kažkuo nustebins romantiškai nusiteikęs pažįstamas asmuo arba jūsų smalsūs vaikai.

 

DVYNIAI. Pasimėgaukite namų ramybe, kurkite jaukumą juose arba išvažiuokite į rudeninę gamtą. Jei jums pavyks susitaikyti su kitų trūkumais ir būti tolerantiškiems, galite tikėtis neblogos dienos.

VĖŽYS. Šiandieninės jūsų mintys ir viltys turėtų būti priimtinos ir kitiems žmonėms, todėl lengvai rasite bendrą kalbą. Visgi bendraudami kontroliuokite savo žodžius, nes netyčia į viešumą gali iškilti senas melas, jūsų arba svetimos paslaptys.

LIŪTAS. Tegul tai būna harmonijos ir poilsio diena. Nepristigs energijos ir gero skonio, jei norite pagražinti savo gyvenamą aplinką. Pasistenkite be reikalo neišlaidauti, nepamesti ir nesugadinti reikalingų daiktų.

 

MERGELĖ. Pasižymėsite jautrumu, sentimentalumu, tačiau aplinkiniai gali bandyti jūsų kantrybę. Neskubėkite sutikti su tuo, kas kelia įtarimą arba yra panašu į įžūlų reikalavimą, spaudimą, veidmainiavimą. 

SVARSTYKLĖS. Nedaug jėgų, energijos jausite savyje. Nesiveržkite sunkiai dirbti ar sportuoti, intensyviai bendrauti. Venkite svaigalų, triukšmingų masinių susibūrimų. Saugokitės vagių.

SKORPIONAS. Rytiniais sentimentais jautriai apglėbsite vaikus, mylimą žmogų. Mielai priimsite jų savaitgališkus laisvalaikio pasiūlymus, net jei jie atrodytų labai originalūs ir keisti. Vakare būkite atsargūs net ir draugų apsuptyje.

 

ŠAULYS. Jeigu norisi padirbėti, imkitės buitinių ar ūkinių darbų. Tuo metu dėl siūlomų nuotykių ir avantiūrų turėtumėte apdairiai suklusti. Pasisaugokite įtartinų asmenų, nes galite pakliūti į keblią padėtį.

OŽIARAGIS. Šiandien jums norėsis ištrūkti kur nors toliau nei prekybos centras ar artimiausias parkas. Tiktų leistis į ekskursiją, parodą, konferenciją ar varžybas. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Šiandien galite mokėti ar gauti piniginį užstatą, jeigu užsiimate nekilnojamojo turto, prekių pristatymo, nuomos, remonto reikalais. Pasisaugokite traumų, ypač vakare. Jos gresia ir jūsų vaikams.

 

ŽUVYS. Galite susipainioti savo meilės ar kituose nuotykiuose ir privelti nesusipratimų. Teks išsisukinėti, teisintis. Nerūpestingas šeimos narių arba jūsų elgesys šeimai gali sukelti rūpesčių.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button