Horoskopai

Dienos horoskopas: rugpjūčio 23-iajai, antradieniui

Astrologinė prognozė rugpjūčio 23-iajai, antradieniui

AVINAS. Norėsis atsipalaiduoti, patinginiauti, bet tikriausiai teks atlikti buitines ir kitokias pareigas. Gali būti, kad kažko nesiryžtate siekti dėl menamų asmeninių trūkumų. Veikiausiai tai tėra nepagrįsti vidiniai kompleksai.

JAUTIS. Galimi pasikeitimai asmeninių santykių srityje. Jeigu norite kažką išsiaiškinti, nebeatidėliokite. Tai geriau nei patyliukais laikytis savo klaidingų išvadų. Paskatinkite vaikų saviraišką. Atsargiai kelyje, gerbkite kitus eismo dalyvius.

 

DVYNIAI. Šiandien turėtų pavykti susitarti dėl konkrečių, materialių reikalų, finansinių sąlygų, atsiskaitymų, draudimo, tiekimo, nuomos ar prekių. Pasisaugokite sukčių, vagių.

VĖŽYS. Tikėtini pokalbiai su labai konkrečiais žmonėmis, rimti pažadai, apsisprendimai. Gali būti aiškiai sudėlioti visi taškai. Būkite pasirengę prisiimti atsakomybę, iš anksto įvertinkite galimas pasekmes.

LIŪTAS. Galite pasijusti pavargę, apnikti rūpesčių ar neaiškių negalavimų. Tai turėtų būti trumpalaikis silpnumas. Atsisakykite žalingų įpročių ir negatyvių minčių. Raskite laiko poilsiui. Atsargiai vandens telkiniuose bei saugokitės šiluminio smūgio.

 

MERGELĖ. Kai kuriose srityse reikalai pagerės, bet tik tuo atveju, jei rasite draugišką tarpusavio kalbą. Savo dėmesiu jus gali nudžiuginti senas draugas ar gerbėjas. Visgi prioritetą teikite vaikams, mylimam žmogui, o ne draugams.

SVARSTYKLĖS. Ilgalaikės jūsų pastangos gali būti deramai įvertintos. Numatomi pokyčiai profesinėje srityje. Visgi noro darbuotis bus vis mažiau, ypač jei jums pristigo atostogų ar netausojote sveikatos. Venkite piktnaudžiauti tarnybine padėtimi.

SKORPIONAS. Tikriausiai mėginsite sutvirtinti kai kurias pažintis, išnaudoti atsivėrusius šansus. Galite sulaukti dėmesio reprezentacinio renginio metu ar pan. Iš užsienio gali atskrieti svarbi informacija. Jei esate kelionėje, turbūt kils nepatogumų.

 

ŠAULYS. Tikriausiai aplinkybės ar kiti žmonės jus privers pasirūpinti sudėtingais klausimais. Kol kas palankiau tęsti, užbaiginėti senus darbus nei pradėti naujus. Kai ko nebegalima atidėlioti nė dienos.

OŽIARAGIS. Būtų gerai, kad mažiau galvotumėte apie tuos asmenis, kurių nemėgstate, negebate toleruoti. Užsiimkite saviugda, kelkite kvalifikaciją, plėskite kompetencijas užuot kritikavę kitus. Jeigu ruošiatės kelionei ar keliaujate, diena bus produktyvi.

VANDENIS. Šiandien galite susitarti dėl darbo, užsakymo, paskolos, permainos ar pan. Visgi turite rimčiau paanalizuoti, kokio pokyčio jums iš tiesų reikia. Tą patį keisti į tą patį nelabai verta.

 

ŽUVYS. Kils originalių kūrybinių idėjų, pajusite įkvėpimą. Regis, pagalbos ir moralinio palaikymo sulauksite iš pažįstamo žmogaus ar jūsų talento gerbėjo. Skirkite daug dėmesio vaikams, bet tai nereiškia pildyti jų rizikingas, abejotinas užgaidas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button