Horoskopai

Dienos horoskopas: rugpjūčio 14-ajai, sekmadieniui

Astrologinė prognozė rugpjūčio 14-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Kai kuriems iš jūsų būtina šiokia tokia dieta. Jeigu pamiršite saiką valgydami ir gerdami, veikiausiai neišvengsite pablogėjusios savijautos, keistų negalavimų. Šiandien teikite prioritetą dvasinėms reikmėms, meninei veiklai. Venkite rizikos vandenyje.

JAUTIS. Tai gali būti pažinčių, renginių diena. Bet kuriuo atveju, likti namuose būtų nuobodu. Galimas susitikimas su meniškos prigimties pažįstamu, kokiu nors religiniu veikėju ar įdomiu keistuoliu.

 

DVYNIAI. Jeigu neturite konkretaus plano, gana tuščiai leisite laiką. Apsispręskite, ko iš tiesų norite, nesiblaškykite ir neklaidinkite asmenų, kurie tikisi bendro turiningo laisvalaikio. Pasisaugokite sukčių bei rizikų vandenyje.

VĖŽYS. Rami, atpalaiduojanti, optimizmo teikianti diena. Jeigu turite realius savaitgalio planus, be vargo ar netgi su malonumu juos įgyvendinsite. Kelionėje, kurorte jus turėtų supti įdomūs žmonės. Gali užsimegzti ilgalaikiai ryšiai.

LIŪTAS. Galvosite apie nelengvai įgyvendinamus dalykus. Sudėtinga gali būti dėl finansų stokos tam tikslui, partnerio, suinteresuoto asmens nepritarimo, noro dominuoti ir primesti savo požiūrį. Jei įmanoma, meskite tai iš galvos ir pasidžiaukite savaitgaliu.

 

MERGELĖ. Regis, jums norės ne to paties, ko pageidauja gyvenimo partneris. Siekimas dėl ko nors konkrečiai susitarti gali nueiti perniek. Galbūt spręsite dilemą – prisitaikyti prie kito žmogaus planų ar tiesiog nevaržyti vienas kitam laisvės elgtis savaip.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai jums labai parūps įvaizdis ir visa kita, kas padeda atrodyti gražiau bei jaustis geriau. Rasite naudingos informacijos. Tik neapsigaukite rinkdamiesi svetimus receptus ir įkyriai siūlomus preparatus.

SKORPIONAS. Savo žavesiu žadinsite romantiškas emocijas ir aistras. Nevenkite šaunios kompanijos, sporto, kūrybinės saviraiškos, bet pasirūpinkite, kad jūsų dėmesio nepristigtų vaikams bei tiems artimiems žmonėms, kuriems jo ypač reikia.

 

ŠAULYS. Regis, šiandien būsite kuklūs ir tingūs. Pirmenybę teiksite jaukiam namų židiniui bei poilsiui gamtoje, sodyboje. Jeigu esate toli nuo namų, pajusite stiprų ilgesį. Atsargiai prie vandens telkinių.

OŽIARAGIS. Tikriausiai šiandien turėsite įdomių pašnekovų, todėl pasikeitimas informacija bus naudingas. Galbūt svečiuositės pas gimines, kaimynus. Deja, sunki problema jums atrodys nupirkti dovaną, pasirūpinti vaišėmis, jei tektų tai daryti.

VANDENIS. Aktyviai reikšitės tarp artimųjų bei pažįstamų. Visgi ne kiekvienam patiks jūsų bandymas kitus kontroliuoti, nukreipti, įtikinėti, ką pirkti ir ko nepirkti, su kuo bendrauti ar nebendrauti. Tobulėjimą, korekcijas ir prisitaikymą pradėkite nuo savęs.

 

ŽUVYS. Jūsų nuotaikos bus labai nepastovios. Dėl stipraus emocionalumo, jautrumo net ir nedideles problemas patartina spręsti pasitariant su artimaisiais. Taip bus ir ramiau, ir klaidų tikimybė mažesnė. Atsargiai vandenyje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button