Horoskopai

Dienos horoskopas: liepos 9-ajai, šeštadieniui

Astrologinė prognozė liepos 9-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Komercinius ir prekybinius reikalus šiandien tvarkykite itin apdairiai. Yra pavojus apsigauti, prarasti brangų daiktą ar ryšį. Būkite atidūs už vairo ir atsargūs vandenyje.

JAUTIS. Gali pasireikšti negatyvios jūsų charakterio savybės, emociniai ekscesai. Galbūt kas nors atkakliais jus ves iš kantrybės. Tačiau jie netaps pranašesni jus įžeidę, jei jūs neleisite sau pasijusti pažemintais. Saugokitės ugnies, elektros iškrovos.

 

DVYNIAI. Šiandien darykite gerus darbus, padėkite, kam sunku, tačiau nelaukite ypatingos padėkos ar aplodismentų. Jei lauksite, nusivilsite. Itin saugokite savo ir kitų sveikatą. Labiau gresia priepuoliai, alerginės reakcijos.

VĖŽYS. Šiandien gerų rezultatų galite tikėtis tik iš savo kūrybingumo, o ne iš aferų. Galite susidurti su moraline dilema. Azartiniai žaidimai ir seksualinės avantiūros nepatartinos. Saugokite nuo pavojų vaikus.

LIŪTAS. Gana įtempta diena, o jūs neatsargūs – galite padaryti klaidą, o tai neigiamai paveiktų ne tik jus. Galite sulaukti netikėtos kritikos arba patys sukelti pretenzijų sceną. Gali streikuoti kompiuterinė technika. Saugokitės elektros iškrovos, ugnies.

 

MERGELĖ. Informacija, kurią nelengvai gausite, gali pasirodyti labai prieštaringa. Galimas netikėtas pasiūlymas arba spontaniškas sprendimas, susijęs su ateities perspektyvomis. Kelionėse tykos pavojai.

SVARSTYKLĖS. Būsite energingi, jeigu teks tarpininkauti, finansiškai įsipareigoti. Nors viskas turėtų išeiti į gerą, tai kainuos nemažai nervų, jausitės labai rizikuojantys. Rizika tikrai bus ir ją didins nepatikimi asmenys. Neskubėkite tikėti pažadais.

SKORPIONAS. Jūsų šiandieninė sėkmė labai priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo. Galite prisiklausyti pretenzijų, nemalonios kritikos. Kita vertus, būsite tokie nepalenkiami ir kaprizingi, kad tikrai bet kam su jumis bus nelengva.

 

ŠAULYS. Gali būti, kad kils ūpas visur daryti tvarką, jaukiant viską, kas buvo jau įprasta. Tam teks išleisti pinigų. Piniginę plonins ir vaikų, artimųjų poreikiai. Būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į nelegalias aferas. Saugokite sveikatą – ji labiau pažeidžiama.

OŽIARAGIS. Būsite kūrybingi, veiklūs, bet sunkiai prisitaikantys prie kitų. Nekokių emocijų gali suteikti aplinkiniai bei nepaklusnūs vaikai. Pasitelkite kantrybę ir humoro jausmą.

VANDENIS. Gali būti, kad jus pradės traukti abejotini nuotykiai ir rizika. Gerai, jei tai nepakenks, tačiau gali baigtis ir labai liūdnai, gal netgi nepataisomai. Derėtų iš anksto pagalvoti apie galimas pasekmes. Saugokitės elektros iškrovos, ugnies, avarijų.

 

ŽUVYS. Nauji pažįstami suteiks jums įspūdžių, romantiškų ar kitokių vilčių. Kita vertus, galimos ir apgaulingos pagundos bei pavojai kelyje. Labiau rūpinkitės vaikais, domėkitės, kuo jie užsiima ir kam leidžia pinigus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button