Horoskopai

Dienos horoskopas: liepos 5-ajai, antradieniui

Astrologinė prognozė liepos 5-ajai, antradieniui.

AVINAS. Diena sėkminga dalykinei veiklai. Atkreipkite dėmesį į siūlomas naujoves – galite rasti pozityvių dalykų. Pravartu labiau rūpintis sveikata ir grožiu. Įgyvendinkite tai, ką esate numatę.

JAUTIS. Būsite kūrybingi ir veiklūs, todėl galite daug nuveikti. Apsvarstykite naujas idėjas su patikimais žmonėmis. Galimas spontaniškas sumanymas leistis į kelionę, šou renginį ar pan.

 

DVYNIAI. Šiandien visa galva pasinersite į kasdienybės verpetą. Daug kas priklausys nuo jūsų apsukrumo, tvarkant finansų, turto arba šeimos reikalus. Saugokitės sukčių. Atsargiai vandenyje.

VĖŽYS. Jūsų šiandieninė veikla bus produktyvi, jeigu ji yra susijusi su transportu, komercija, reklama, komunikacijos priemonėmis, mokslu, sportu. Iš verslo partnerio arba giminaičio, draugo galite gauti svarbią žinią, įdomų pasiūlymą.

LIŪTAS. Galite būti raginami parduoti ar pirkti. Tai nebloga diena apgalvotiems komerciniams sandoriams. Kita vertus, aklas investavimas ar išlaidavimas nepasiteisins. Atsargiai vandenyje.

 

MERGELĖ. Šiandieniniai planai, norai turėtų būti perspektyvūs, jeigu tik sugebėsite juos įgyvendinti. Pokalbiai su įtakingais veikėjais nenueis perniek. Kita vertus, nesusipratimai tikėtini artimesniuose santykiuose.

SVARSTYKLĖS. Nerimą kels daugybė dalykų, bet pasistenkite atsipalaiduoti, rasti ramų užsiėmimą. Nepersidirbkite, kad nepakenktumėte sveikatai. Nevartokite svaigalų, saugokitės intrigų, apsinuodijimo.

SKORPIONAS. Būsite gana entuziastingai nusiteikę, iš kitų sieksite pritarimo jūsų poelgiams, sumanymams. Galite dalyvauti įdomiuose masiniuose renginiuose, kolektyviniuose susitikimuose. Užsimegs naujų pažinčių, gal net romantiškų.

 

ŠAULYS. Šiandien galite sulaukti rimto pasiūlymo iš darbdavio ar kolegos. Galbūt atsiras naujų įpareigojimų. Tiktų ieškotis darbo, jeigu jums tai aktualu. Venkite svaigalų, atsargiai vandenyje.

OŽIARAGIS. Stenkitės objektyviai įvertinti savo perspektyvas. Dėl keblių klausimų pravartu pasitarti su specialistais. Kai kurie šiandieniniai kontaktai turėtų suteikti gerų vilčių.

VANDENIS. Ši diena pareikalaus atsakomybės ir rimto požiūrio, antraip sunkiai susikalbėsite su pašnekovais. Galbūt kažkas siūlys investuoti, bendradarbiauti. Nepulkite į tai stačia galva – pasvarstykite.

 

ŽUVYS. Tikriausiai šiandien kažkam prireiks jūsų pagalbos, geranoriškų patarimų. Turėsite galimybių suintriguoti patinkantį asmenį. Venkite klastų, intrigų, saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button