Horoskopai

Dienos horoskopas: liepos 24-ajai, sekmadieniui

Astrologinė prognozė liepos 24-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Daugiau bendrausite su šeimos nariais ar giminaičiais, nuotaikingai leisite laisvalaikį. Galimi naudingi patarimai, kurių, deja, jūs nelabai paisysite. Vertėtų elgtis šiek tiek brandžiau.

JAUTIS. Turtas, meilė ir grožis šiandien bus aktualios temos. Regis, trokšite, o kartu bijosite rimtų permainų. Kol kas rinkitės stabilumą, o ne riziką. Jeigu ketinate ką nors brangaus pirkti, pasitarkite su šeima.

 

DVYNIAI. Aktyvios veiklos diena. Malonumo šiandien teiks visa, kas dvelkia papildomomis pajamomis ir pramogomis. Galbūt susiorganizuosite pikniką, pakviesite kaimynus ar draugus.

VĖŽYS. Planuojant šiandienos laisvalaikį, pravartu įvertinti savo jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas bus gana mažas. Ilsėkitės, tinginiaukite, fantazuokite, kurkite ir nekelkite sau jokių reikalavimų.

LIŪTAS. Šiandien patirsite malonumo ir naudos iš bendravimo su draugais, pažįstamais. Kažkieno tarpininkavimas, patarimai gali jums pasitarnauti arba patys tai darysite kitų labui.

 

MERGELĖ. Regis, daug jėgų šiandien atims kažkoks darbas ar visuomeniniai įpareigojimai. Arba jus tiesiog labai domins politinės bei tarptautinės naujienos ir tam skirsite nemažai laiko.

SVARSTYKLĖS. Šiuo metu turbūt esate kelionėje arba ne keliavimo tikslu nutolę nuo namų, rutinos. Gautus įdomius pasiūlymus verta apsvarstyti, jeigu tam neprieštarauja partneris, artimieji.

SKORPIONAS. Regis, galvosite apie finansinius įsipareigojimus, mokesčius, skolas. Nepaisant to, emocinis ir seksualinis jūsų gyvenimas bus labai aktyvus ir tą savaitgalio nuotaiką pagaliau pavyks susikurti.

 

ŠAULYS. Šiandien palanku aiškintis asmeninius santykius. Turėsite galimybę padaryti norimą įspūdį. Puiku, jei skirsite dalelę savo laiko ir širdies jus mylintiems žmonėms.

OŽIARAGIS. Domėsitės viskuo, kas gali padėti pagerinti stilių, išvaizdą, sveikatą, augintinių gerovę. Jei gausite konkretų patarimą, nenumokite ranka – tai gali būti kaip tik tai, ko jums reikia, nors gal iš pirmo žvilgsnio taip neatrodo.

VANDENIS. Ši diena žada nuotykius, pramogas. Seksis susipažinti arba labiau suartėti su dominančiu žmogumi, flirtuoti, daryti įspūdį savo kalba ir manieromis. Tiktų aplankyti kultūrinį renginį, parodą.

 

ŽUVYS. Gali apnikti nerimas dėl materialinio nestabilumo, šeiminių problemų. Regis, pasiekti pusiausvyrą jums padės artimi žmonės. Įsiklausykite į jų patarimus, pamokymus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button