Horoskopai

Dienos horoskopas: liepos 23-iajai, šeštadieniui

Astrologinė prognozė liepos 23-iajai, šeštadieniui

AVINAS. Tai turėtų būti gera diena, kupina kontaktų, veiksmo. Su reklama, rašymais, komercija, ryšiais susiję reikalai judės lengvai ir sklandžiai. Kita vertus, taip smagiai ir paviršutiniškai galite praskrieti pro šią dieną taip nieko ir nenuveikę.

JAUTIS. Tinkama diena ir mėgautis žemiškais malonumais, ir tvarkyti komercinius, nuosavybės reikalus. Galbūt pavyks susitarti dėl nuomos ar su nuolaida įsigyti norimą prekę.

 

DVYNIAI. Tai pažinimo ir kūrybos diena. Būsite nusiteikę bendrauti, dalintis idėjomis. Viską darykite su gera valia bei optimistine nuotaika, tuomet rezultatai išties nenuvils.

VĖŽYS. Galite sužinoti tai, kas buvo nuo jūsų slepiama arba, atvirkščiai, atsiras konfidencialių reikalų. O galbūt slapta svajosite apie meilės romantiką, praturtėjimą.

LIŪTAS. Šiandien būsite nusiteikę keliauti, bendrauti, viskuo domėtis. Jeigu esate kelionėje, pasisemsite įdomios patirties. Galite patikėti, kad egzistuoja teisingumas ir tikrasis humanizmas. Bet kuriuo atveju įsijungs filosofinis mąstymas.

 

MERGELĖ. Gali būti, kad išsisklaidys kai kurios abejonės dėl aktualios situacijos. Svarbi pasirodys jūsų gyvenimo patirtis bei svetimos patirtys. Gauta informacija padės sutaupyti laiko ir pinigų.

SVARSTYKLĖS. Noriai bendrausite, demonstruosite savo žinias, išprusimą. Regis, suvoksite, kad galimi nauji keliai, naujos galimybės ir tereikia pasistengti, kad labiau save realizuotumėte. Tikėtina reikšminga kelionė.

SKORPIONAS. Šiandien jums mintys suksis apie nesavaitgališkus dalykus. Regis, rūpės akcijų biržų informacija, finansų politika, draudimas, mokesčiai. Galbūt išlaidausite, norėdami įnešti pokyčių į savo aplinką. Tai turėtų pasiteisinti.

 

ŠAULYS. Šiandien atvirai reikšite jausmus, aistras, kils ūpas sportuoti, rungtyniauti su kitais, dalyvauti įvairiose atrakcijose. Regis, jūsų iniciatyva džiaugsis ir vaikai, mylimas žmogus.

OŽIARAGIS. Šiandien galite pasirodyti tikri darbštuoliai, nusiteikę ypatingai išpuoselėti savo namus ar sodybą, pagerinti sąlygas sau ar kitiems. Turbūt lengvai pritrauksite talkininkų, ypač jei kažką malonaus prižadėsite.

VANDENIS. Jeigu užsiimate kūrybine veikla, asmeniniams reikalams liks nedaug laiko, tačiau labai norėsis išlieti gerus jausmus, prisiekti ištikimybę ir meilę. Būtų šaunu, jei taip ir padarytumėte.

 

ŽUVYS. Šiandieną galite šį tą naudinga padaryti dėl savo šeimos ar materialinės gerovės. Tai puikiai pavyks. Bus lengva sužavėti ir susižavėti. Įmanomas kažkoks laimėjimas ar pasisekimas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button