Horoskopai

Dienos horoskopas: liepos 21-ajai, ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė liepos 21-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Norėsis daryti gerus darbus, keistis. Įdomių idėjų gali kilti, jei sumanysite keisti interjerą, asmeninį stilių, šukuoseną. Susitiksite su žmonėmis, iš kurių galite tikėtis draugiškos pagalbos. Galite įsigyti techninę arba sportinę prekę.

JAUTIS. Galimi svarbūs pranešimai, sprendimai. Diena gana palanki tvarkyti buitinius bei žemės reikalus, meistrauti, prekiauti arba sportuoti. Visgi ir traumų grėsmė bus nemaža.

 

DVYNIAI. Šiandien nepavyks plaukti pasroviui, nors to ir norėtumėte. Būkite apdairūs, neatskleiskite savo planų – veikdami konfidencialiai daugiau laimėsite arba mažiau prarasite.

VĖŽYS. Diena bus kupina susitikimų, pažinčių ir įspūdžių. Būsite aktyvūs, linkę flirtuoti, provokuoti. Kai kurie susitikimai gali turėti įtakos jūsų profesinei ateičiai. Slaptų vilčių gali sukelti romantiškas epizodas arba netikėtas dėmesys.

LIŪTAS. Niekas negalės sutrukdyti jums siekti profesionalumo ir populiarumo. Galbūt teks vykti į komandiruotę, keisti darbo sferą, dalyvauti profesiniame konkurse, kalbėti viešai ar kt. Saugokitės ugnies, traumų.

 

MERGELĖ. Būsite kupini toli siekiančių planų, vilčių, nusiteikę kelionėms, akiračio plėtimui, varžyboms. Su draugais ar komanda galite išvykti į dominantį renginį, susitikimą ar žygį.

SVARSTYKLĖS. Tikėtina, kad turėsite galimybę užtaisyti kai kurias spragas. Neblogas metas namų interjero rekonstrukcijai, technikos atnaujinimui ar pan. Neuždelskite su mokesčiais, skolų grąžinimu. Saugokitės nuostolio, ugnies.

SKORPIONAS. Turėsite daug veiklos, jeigu reikia tvarkyti teisinius reikalus, kreiptis į teismą ar tarpininkus. Neaštrinkite santykių su priešiškai nusiteikusiais asmenimis. Saugokitės traumų, ugnies, agresijos.

 

ŠAULYS. Būkite atidūs aplinkiniams, įsigilinkite į naujai besiklostančias aplinkybes ir kylančias abejones. Tikriausiai gausite informacijos, susijusios su įsidarbinimu, sveikatos tyrimais. Tinkamai elkitės su technika, ugnimi.

OŽIARAGIS. Regis, ši diena pasižymės romantišku polėkiu, kūrybiniu įkvėpimu. Kils ūpas rizikuoti, sportuoti, vilioti. Aktyvūs bus ir jūsų vaikai, vargu ar su jais suspėsite. Saugokite juos nuo pavojų.

VANDENIS. Regis, noriai darbuositės savo ūkyje bei talkinsite artimiesiems. Šį kartą buitiniai rūpesčiai jūsų neslėgs, labai energingai su jais tvarkysitės. Kita vertus, didesnį gaisro, susižeidimų, techninių avarijų grėsmė.

 

ŽUVYS. Geras metas įvairiems vizitams, pokalbiams. Tikėtina įdomi išvyka, žygis, viešnagė arba išsiilgtas svečias. Turėsite galimybę pasitarti bei išklausyti kitus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button