Horoskopai

Dienos horoskopas: liepos 16-ajai, šeštadieniui

Astrologinė prognozė liepos 16-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Galimos problemos, susijusios su sava arba artimų žmonių sveikata. Intuityviai suvoksite, ką galite lengvai ištaisyti. Naudos galite turėti iš konfidencialios informacijos. Atgaivą teiks menas, meditacijos.

JAUTIS. Paguodos ir patarimų galite tikėtis iš pažįstamų moterų, bendraminčių. Galbūt užsimegs daug žadantis ryšys arba bus atstatyta pažeista pusiausvyra asmeniniuose santykiuose. Tikėtina maloni išvyka.

 

DVYNIAI. Gera diena įvairiems apsisprendimams. Jeigu kažkuo nepasitikite, turite abejonių, pasistenkite taktiškai išsiaiškinti santykius ir nebesinešioti slaptos pagiežos.

VĖŽYS. Gera diena kelionėms, ekskursijoms, akiračio plėtimui. įvairiems susitikimams, naujoms pažintims. Tik nenorėkite, kad dominantys asmenys skaitytų jūsų mintis ir be kalbų pildytų norus.

LIŪTAS. Stengsitės apimti keletą veiklos sričių vienu metu ir dėl to blaškysitės. Jums bus nesunku suprasti kitų žmonių jausmus ir elgtis taip, kaip jie norėtų. Gali kilti nenumaldomas noras išlaidauti.

 

MERGELĖ. Šiandien būsite linkę dosniai reikšti jausmus, emocijas. Gali spręstis partnerystės, draugystės klausimai. Galbūt išsiaiškinsite tai, kas jus labiausiai jaudina.

SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę daug dėmesio skirti savo išvaizdai, staipytis prieš veidrodį. Galbūt sudalyvausite pramoginiame renginyje arba patys suorganizuosite kokį pikniką, vakarėlį.

SKORPIONAS. Galite pasijusti virtuozais meilės reikaluose. Puikiai seksis kūrybinė veikla, kaip vijurkai suksitės pramogų sektoriuje, jeigu tai yra jūsų sritis. Tikėtini įvykiai, įspūdžiai, susiję su vaikais, gerbėjais.

 

ŠAULYS. Iš ryto jums atrodys, kad norisi aktyviai leisti šį savaitgalį. Visgi per daug neprisiplanuokite, nes jau artėjant vidurdieniui pajusite, kad nėra tiek energijos. Jei turi atvykti svečias, stengsitės tam pasiruošti, bruzdėsite buityje, virtuvėje.

OŽIARAGIS. Galima netolima kelionė arba svečias. Turbūt kils ūpas kartu su šeimos nariais, draugais ar giminaičiais aptarti atostogų planus, vykti apsipirkti, pasitarti dėl viešnagių, pramogų.

VANDENIS. Būsite nusiteikę mėgautis žemiškais malonumais, suteikti sau kuo daugiau komforto, pasigėrėti gamta. Galbūt šį tą gražaus įsigysite arba pademonstruosite savo meninius, konditerinius ar kulinarinius gebėjimus.

 

ŽUVYS. Būsite neįprastai sentimentalūs, nusiteikę meile ir rūpesčiu apgaubti artimuosius, pasidalinti su jais išgyvenimais, jausmais. Labiau likimo nuskriaustiems žmonėms galite teikti labdarą. Jeigu turite galimybių, paremsite meninius projektus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button