Horoskopai

Dienos horoskopas: liepos 15-ajai, penktadieniui

Astrologinė prognozė liepos 15-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Geranoriškas pasiūlymas gali būti vertas ypatingo dėmesio, tačiau jūs galite to nesuprasti. Tik nekurkite nerealių praturtėjimo planų ir nesileiskite į rizikingas aferas.

JAUTIS. Tikėtini rezultatai, susiję su mokslu, atestacija, darbu, projektais. Tačiau tuo rūpesčiai nesibaigs. Suksite galvą dėl galimų įsipareigojimų ir nesusikalbėjimų. Mokėkite atsipalaiduoti ir pasidžiaugti atokvėpiu, net ir trumpu.

 

DVYNIAI. Būsite linkę filosofuoti, politikuoti, domėsitės propaganda, tarptautine teise, pasaulio įvykiais. Galite gauti svarbių žinių. Kils noras kuo toliau pabėgti nuo rutinos.

VĖŽYS. Trokšite naujovių, permainų. Finansiškai rizikuoti gali būti naudinga, jei savo pastangomis, įdirbiu esate nusipelnę didesnio įvertinimo. Derėkitės, įsipareigokite. O išlaidaukite su saiku.

LIŪTAS. Šiandien būsite aktyvūs, linkę siekti aplinkinių dėmesio, tačiau bendrauti bus nelengva. Regis, pašnekovai turės kitokią nuomonę ir pageidavimus nei jūs. Vakaro pasiūlymas jus gali labai suintriguoti.

 

MERGELĖ. Galite apsispręsti radikaliau keisti įvaizdį ar net patį gyvenimo būdą, pradėti laikytis griežtos dietos. Galbūt teks daugiau dėmesio skirti augintiniams arba panorėsite įsigyti kokį mielą gyvūnėlį. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS. Jeigu trokštate palepinti kūną ir sielą, pasistenkite neprarasti saiko. Ypač išlaidaudami ir ieškodami lengvabūdiškų nuotykių. Nederėtų pasiduoti momentinei euforijai, pulti į atsitiktinį glėbį ar avantiūrą.

SKORPIONAS. Patirsite prieštaringų emocijų. Kažkuo erzinsite kitus. Galbūt jūsų mąstysena ir žodžiai neatitiks bendro aplinkinių požiūrio. Dominantis žmogus elgsis neprognozuojamai.

 

ŠAULYS. Aktyvumas, komunikabilumas jums padės įgyvendinti didžiąją dalį planų. Galite išgirsti aktualių naujienų iš aplinkinių, žiniasklaidos. Bet kokią informaciją tikrinkite.

OŽIARAGIS. Regis, neįprastai elgsitės su gerbėjais ar vaikais, arba pastarieji elgsis neprognozuojamai. Gali būti nelengva pasirinkti tinkamą auklėjimo ir bendravimo stilių. Regis, šiandien ypač netiks pernelyg liberalus.

VANDENIS. Būsite linkę be reikalo nervintis, impulsyviai reaguoti. Neverta taip jaudintis dėl tam tikrų netikėtumų. Svarbiausia, atlikite viską, ką buvote prisižadėję. Tai padės išsaugoti reputaciją ir gerai jaustis savaitgalį.

 

ŽUVYS. Šiandien galite pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, pataikauti savo įgeidžiams. Jei jaučiate, kad prisiėmėte per daug įsipareigojimų ir nebesusitvarkote, nevenkite to pripažinti ir paprašyti pagalbos. Nežiopsokite kelyje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button