Horoskopai

Dienos horoskopas: liepos 14-ajai, ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė liepos 14-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Seksis organizaciniai reikalai, gali išsiplėsti visuomeniniai ryšiai, projektinės veiklos galimybės. Tačiau tai, kas atrodys panašu į laimėjimą, gali būti tik jūsų vaizduotės žaismas. Viską nuodugniai aiškinkitės, nusiėmę rožinius akinius.

JAUTIS. Šiandien bus nelengva, jeigu laukia dalykiniai pokalbiai. Gali būti daug nekonkretumo, neaiškių pažadų. Turite mokėti klausytis „tarp eilučių“, kad teisingai suprastumėte daugiaprasmius argumentus. Vakare itin saugokitės ugnies, agresijos.

 

DVYNIAI. Jusite poreikį su kitais pasidalinti savo mintimis bei troškimais. Galite turėti reikalų su užsieniečiais. Tačiau ši diena bus ne tokia sklandi kaip norėtųsi. Nederėtų pasiduoti vilionėms, nes palaimos akimirkos veikiausiai virs nusivylimu.

VĖŽYS. Tikėtini rūpesčiai, susiję su mokesčiais, draudimu, paskolomis, indėliais, mokėjimais už paslaugas. Vertinkite savo pastangas, indėlį, tačiau atsižvelkite į situaciją ir suinteresuotų asmenų galimybes. Saugokitės sukčių.

LIŪTAS. Iš ryto leiskite darbams tekėti kasdienybės vaga. Regis, jums sukelti nerimo gali konkurentų pasalos arba aplinkinių keliami reikalavimai, pretenzijos. Vakare bus ypač lengva susipykti, sugadinti įspūdį. Saugokitės traumų.

 

MERGELĖ. Gali būti, kad susvyruos kai kurios iliuzijos, susijusios su darbu, meile ar nauju, pagerintu įvaizdžiu. Jei tikitės, kad jums neabejingas žmogus demonstruos vien tik nuoširdžius jausmus, geranoriškumą, galite nusivilti. Vakaras avaringas, atsargiai.

SVARSTYKLĖS. Šiandien pajusite polėkį kažko naujo imtis, rizikuoti. Verta save išbandyti kūrybos srityje, bet nederėtų ieškoti abejotinų nuotykių. Lengvabūdiškas meilės nuotykis ar kita pramoga gali per daug kainuoti ne viena prasme.

SKORPIONAS. Jei reikia atlikti reikalus, susijusius su informacija, buhalterija, transportu ar komercija, jų imkitės iš pat ryto. Nuo vidurdienio vis mažiau norėsis tai daryti. Asmeninės erdvės poreikis stiprės ir vakare jau erzins bet ko buvimas šalia.

 

ŠAULYS. Šiandien išgirstą informaciją reikėtų rimtai tikrinti, nes bus iškraipymų, fantazijų. Pernelyg neišlaidaukite namiškių poreikiams. Įsitikinkite, kad jų norai nėra tušti ir beverčiai.

OŽIARAGIS. Pinigai ir smalsumas bus svarbi paskata imtis papildomos veiklos. Kita vertus, visko norėsis be pastangų ar minimaliai dirbant. Net jei startas atrodys lengvas, jusite nerimą, ar žinių ir įgūdžių stygius nepakenks jūsų reputacijai.

VANDENIS. Šiandien sunku bus išvengti konfliktų. Būtų geriau neaštrinti nesutarimų, nepradėti ginčytis. Labiau paisykite kitos pusės poreikių ir interesų. Atsargiai su ugnimi.

 

ŽUVYS. Galite jaustis nusivylę savimi arba artimu žmogumi. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, nesielkite neetiškai, neatsargiai. Pasistenkite nepasiduoti abejotinai įtakai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button