Horoskopai

Dienos horoskopas: liepos 12-ajai, antradieniui

Astrologinė prognozė liepos 12-ajai, antradieniui.

AVINAS. Galvosite apie teisinius, etinius dalykus, politiką. Galbūt teks bendrauti su įdomiu žmogumi arba sulauksite naujienų iš toli. Tikėtina, kad vakare užplūs žemiškų malonumų troškulys.

JAUTIS. Protingai, atsakingai tvarkykite savus ir bendrus pinigus. Popietinis laikas labiau tinkamas pokalbiams su įtakingais veikėjais, užsieniečiais, kelionei. Plėskite akiratį.

 

DVYNIAI. Turėsite šansų pagerinti santykius su svarbiu jums žmogumi. Atminkite, kad artimi žmonės turi ne tik pareigas, bet ir teises bei galimybę pasirinkti. Nesielkite savanaudiškai, jei norite nuostabių santykių. Tai įmanoma.

VĖŽYS. Tinkama diena nueiti į kirpyklą, grožio ar madų saloną, tvarkyti ir puošti namų ar darbo aplinką. Turbūt kils noras įdomiai pakoreguoti savo stilių. Tai turėtų pavykti.

LIŪTAS. Šiandien būsite nusiteikę puoselėti svarbius jums santykius. Turbūt stengsitės suprasti meilės partnerio troškimus bei atskleisti jam apie savuosius. Labiau saugokite sveikatą.

 

MERGELĖ. Diena bus gana atpalaiduojanti ar netgi smagi, jeigu jau atostogaujate. Rytas turėtų būti buitiškas, o popiet kils ūpas smagiai leisti laiką, patirti nuotykių.

SVARSTYKLĖS. Neatidėliokite kontaktų ir darbų, imkitės jų iš pat ryto. Popiet mažės ūpo bendrauti, suktis veiklose. Vis labiau rūpės labai asmeniški reikalai, vidinės jausmų peripetijos, vaikų aktualijos.

SKORPIONAS. Visa ši diena gali būti šauni atsikėlus „ta koja“. Iš ryto tikriausiai tvarkysite turtinius, komercinius reikalus. Popietė tinkama įvairiems susitikimams, sportui.

 

ŠAULYS. Šiandien pasistenkite bendrauti laisvai, be pretenzijų. Tuomet ir jūs, ir kiti jus didesnį dvasinį komfortą. Galbūt jus užlies meilės prisiminimai ar troškimai, dosnumo priepuolis.

OŽIARAGIS. Iš ryto darbai slinks tarsi iš inercijos. Net jei atrodo, kad sekasi, nepervertinkite savo galimybių. Galite stokoti realybės jausmo. Popiet galite pasijusti jau visiškai kitaip. Turėtų būti smagu pasportuoti, susitikti su draugais, mylimu žmogumi.

VANDENIS. Šiandien iš ryto paskubėkite atlikti tai, kas yra svarbiausia ir skubiausia. Popiet sumažės energijos ir ūpo praktinei veiklai. Tačiau galite sėkmingai užsiimti menais, labdara. Tyloje išsigrynins tikrieji jausmai.

 

ŽUVYS. Šiandien nenuobodžiausite, nes su kaupu bus ir darbo, ir dėmesio. Kai kurie kontaktai netgi pradės varginti. Kita vertus, jus domins vakare numatomos kolektyvinės pramogos, renginiai, diskusijos socialiniuose tinkluose.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button