Horoskopai

Dienos horoskopas: kovo 30-ajai, trečiadieniui

Astrologinė prognozė kovo 30-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Gali būti, kad vengsite bet kokios atsakomybės. Norėsis, kad kažkas kitas viską darytų už jus, paglobotų, pasirūpintų. Stenkitės ir patys būti atjaučiantys, labdaringi.

JAUTIS. Puiki diena kolektyviniam darbui, kūrybai, meilei, draugystei, bendravimui su vaikais. Regis, bus kalbama apie užsienio situaciją, idealus, neįgyvendintus planus.

 

DVYNIAI. Norėsis atsipalaiduoti, patinginiauti, tačiau teks atlikti įvairias pareigas. Galimos kalbos apie kelionę, įstatymus arba aktualius projektus. Su kitų pagalba galite išspręsti opią problemą.

VĖŽYS. Nusimato daug pokalbių, susitikimų. Sėkmingai bus sprendžiami teisiniai, kelionių bei mokslo klausimai. Tai suteiks optimizmo. Regis, išsisklaidys abejonės ir kitoje jums svarbioje srityje.

LIŪTAS. Regis, teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius, finansinius planus, ryšius, sutartis. Galbūt su kažkuo teks atsisveikinti, nutraukti sutartį ar naujai derėtis bei pratęsti, pakeitus kai kurias sąlygas.

 

MERGELĖ. Šiandien galite išgirsti reikšmingų pasiūlymų. Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga padaryti kuo greičiau, kad užbaigtumėte seniai pradėtą reikalą. Tikriausiai kažkuo nustebins partneriai.

SVARSTYKLĖS. Šiandien pasistenkite atlikti neatidėliotinus darbus, o jau tuomet galėsite galvoti apie atsipalaidavimą, susitikimus su draugais. Griežčiau laikykitės higienos reikalavimų, dietos.

SKORPIONAS. Šiandien kunkuliuosite energija ir galite nuveikti daugybę darbų, ypač susijusių su vaikais, kūryba, sportu. Būsite gana populiarūs. Nusimato įdomus renginys. Galite pasireikšti scenoje.

 

ŠAULYS. Būsite susirūpinę kasdieniais reikalais. Jūsų rūpestis, dosnumas, visi geriausi jausmai bus skirti artimiesiems. Šiandien galite daug nuveikti dėl jų saugumo, gerovės.

OŽIARAGIS. Gera diena kaupti ir skleisti informaciją, tvarkyti reikalus, susijusius su ryšiais, technika, transportu, žiniasklaida, kelionėmis. Būtų gerai, kad pasitelktumėte sveiką humoro jausmą – tai praskaidrintų kasdienybę.

VANDENIS. Šiandien pasižymėsite nebloga komercine nuovoka. Palanku imtis neatidėliotinų verslo reikalų. Būsite nusiteikę įtemptai svarstyti tiekimo, pirkimo-pardavimo ar nekilnojamojo turto problemą.

 

ŽUVYS. Gera diena megzti partnerystės ryšius, naujinti meilės santykius, aiškintis nesusipratimus. Iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos. Gebėsite įtikinti savo teisumu, geranoriškumu.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button