Horoskopai

Dienos horoskopas: gegužės 25-ajai, trečiadieniui

Astrologinė prognozė gegužės 25-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Būkite veiklūs. Neatsisakykite suteikti paslaugos artimam žmogui, prisijungti prie sportinės ar visuomeninės iniciatyvos, jeigu ji niekam nekenkia. Įveikite pasyvumą.

JAUTIS. Rami, atpalaiduojanti diena, tačiau įtemptai dirbti, stengtis turbūt nesinorės. Visgi jus gali dominti meninė, socialinė veikla, susijusi su labdara, parama, globa ar pan.

 

DVYNIAI. Drauginga diena. Regis, negailėsite kitiems dėmesio bei patys jo sulauksite iš aplinkinių. Bendraminčių ir užtarėjų toli ieškoti nereikės, tik mokėkite tuo pasinaudoti.

VĖŽYS. Dalykine prasme tai turėtų būti rezultatyvi diena. Jeigu dėl kažko preliminariai buvote susitarę ar pradėję, tai pagaliau sėkmingai užbaigsite šį procesą ar etapą.

LIŪTAS. Šiandien jūs galite sublizgėti ne vienoje srityje. Domins tarptautiniai įvykiai, studijos, tolimos kelionės, diplomatiniai susitikimai, migracijos problemos ir pan. Seksis bendrauti su užsieniečiais.

 

MERGELĖ. Palanku tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis, imti ar teikti paskolas, investuoti arba tarpininkauti kitiems panašiuose reikaluose. Regis, iš to bus naudos ir jums, ir kitiems.

SVARSTYKLĖS. Sparčiau turėtų spręstis teisiniai klausimai, jei tai aktualu. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti neblogas variantas. Tačiau partnerystės, meilės reikalai gali sukelti iššūkių.

SKORPIONAS. Palanku spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. O jeigu norite keisti šukuoseną, įvaizdį, bet sunku pasiryžti, darykite tai šiandien.

 

ŠAULYS. Gera diena sportui, meilei, kūrybai, įvairiems pristatymams, vaikų lavinimui. Demonstruokite talentus, reprezentuokite save bei stenkitės patikti dominantiems asmenims, publikai.

OŽIARAGIS. Šiandien jums labiausiai rūpės nuosavybės aktualijos, šeimos saugumas ir gerovė. Galbūt pulsite namuose įvedinėti nepriekaištingą tvarką. Regis, namiškius primygtinai raginsite prisijungti. Pasistenkite neišprovokuoti konfliktų.

VANDENIS. Gerų emocijų sukels susitikimas su draugiškai nusiteikusiu asmeniu, dominančio asmens laiškas, skambutis, gautas atsakymas ar pranešimas. Nevenkite kontaktų, pasitarimų, interviu, savireklamos – tai tik į naudą.

 

ŽUVYS. Puiki diena verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimui, darbo paieškoms, sutartims. Jeigu turite reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, praktinėmis paslaugomis, kreditavimu, nedelsdami jų imkitės.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button