Horoskopai

Dienos horoskopai: rugpjūčio 13-ajai, šeštadieniui

Astrologinė prognozė rugpjūčio 13-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Turite nedaug jėgų, energijos, todėl nesiveržkite sunkiai dirbti ir intensyviai bendrauti. Neskubėkite tikėti gandais bei sutikti su tuo, kas kelia bent menkiausią įtarimą.

JAUTIS. Tikėtinos draugiškos kompanijos, kolektyvinės pramogos. Tereikia šiek tiek kantrybės, dosnumo, ir jums pavyks laimėti norimo asmens dėmesį. Visgi prieš tai derėtų mintyse įvertinti, kaip į tai reaguotų artimieji.

 

DVYNIAI. Šiandien galite daugiau rodytis viešumoje, reikštis socialiniuose tinkluose. Neužsisklęskite nuo tų, kuriems reikia draugiško patarimo ar tiesiog gero žodžio. Svarbu vengti demagogijos, nenusišnekėti.

VĖŽYS. Galite gauti netikėtą pasiūlymą vykti į turiningą renginį, varžybas, pajūrį ar pan. Sutaupyti pinigų tokioje išvykoje jums nepavyks. Pokalbis su nepažįstamu žmogumi gali atverti jums paprastą, bet vis pamirštamą tiesą.

LIŪTAS. Tikėtini stiprūs ir prieštaringi jausmai. Regis, neišvengsite įtampų santykiuose su aplinkiniais. Galimos nemažos išlaidos. Galbūt įsigysite vertingą daiktą, tačiau jo nesugebės įvertinti jūsų sutuoktinis, partneris.

 

MERGELĖ. Norite ar nenorite, teks aktyviai bendrauti. Galima tendencinga informacija, priešinga nuomonė, kuriai tikrai neketinsite pritarti. Regis, pašnekovams teks nemaža dozė jūsų skepsio, nepatiklumo.

SVARSTYKLĖS. Nebloga diena buitiniams reikalams ir kūrybinei veiklai. O štai racionalaus protavimo gali pritrūkti. Nesivadovaukite ir kitų žmonių abejotinais patarimais dėl mitybos, dietos, sveikatos, augintinių.

SKORPIONAS. Galite sulaukti svečių arba kvietimo į pramoginį renginį, pobūvį, pasimatymą. Regis, jus nustebins dėmesį rodantis asmuo arba paslapčių turintys vaikai, draugai.

 

ŠAULYS. Pasimėgaukite namų ramybe arba išvažiuokite į gamtą, sodybą. Jeigu įklimpote į problemas, susigaudyti situacijoje gali padėti patyręs artimas žmogus, draugas arba virtualus specialistas.

OŽIARAGIS. Regis, jus domins ekskursijos, trumpos išvykos, pažįstamų asmenų, kaimynų, giminaičių sėkmės ir nesėkmės. Smalsauti bus smagu, tačiau padėti nelabai norėsis, ypač materialine ar pinigine išraiška. Žodinius pamokymus dalinsite dosniau.

VANDENIS. Pasisaugokite įtartinų asmenų, tariamai galinčių pasiūlyti darbą ar lengvą uždarbį. Įmanomi finansiniai, materialiniai nuostoliai. Neprimeskite savo norų ir požiūrio kitiems, nes tuo galite paskatinti susipriešinimą.

 

ŽUVYS. Pasižymėsite jautrumu, sentimentalumu. Bendraudami su aplinkiniais kontroliuokite savo kalbą, nes netyčia galite išduoti savas ar svetimas paslaptis. Per išsiblaškymą galite prarasti reikalingą daiktą, dokumentą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button