Astrologinė prognozė spalio 4-ajai, antradieniui

AVINAS. Nors turite nemažų planų, kol kas nederėtų nertis iš kailio, forsuoti įvykių. Sukaupkite vertingos informacijos, pasimokykite, užmegzkite naujų pažinčių, įsitraukite į visuomeninę veiklą ar bendraminčių grupę ir pan. 

JAUTIS. Šiandien galite turėti reikalų su autoritetingais žmonėmis. Pasistenkite sublizgėti talentu, žiniomis, stiprinti savo įtaką. Tik labai svarbu būti tolerantiškiems ir nemanyti, jog kiti turi sakyti būtent tai, ką jūs norite girdėti.

DVYNIAI. Palanku apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansinėje srityse. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, nuostolių. Pravartu apsidrausti. Pasitarkite su reikalą išmanančiais žmonėmis.

VĖŽYS. Bendraujant gali kilti šiokių tokių kliūčių dėl skirtingo požiūrio. Jeigu pasitikėsite savimi, būsite korektiški, pasieksite ilgalaikių naudingų susitarimų bei pagerinsite santykius su gyvenimo ar veiklos partneriu.

LIŪTAS. Šiandien galite tikėtis jums svarbių asmenų palankumo, dėmesio. Tiktų imtis iniciatyvos, jei norite kažką pataisyti, patobulinti. Visgi turite įvertinti, ar užteks jėgų ir galimybių pradėtam projektui tęsti, ar turite patikimų sąjungininkų.

MERGELĖ. Ši diena turėtų būti darbinga. Nuo pat ryto nestokosite azarto ir kūrybingumo. Jeigu popiet nepabloginsite savo savijautos pertekliniu nekokybišku maistu bei išlaidumu, tai dienos pozityvo turbūt nesugadinsite.

SVARSTYKLĖS. Dėl kažkokių priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas gali labai parūpti aplinkiniams. Bus geriau, jeigu sugebėsite neįsižeisti dėl komentarų, išgirstų pastabų bei patarimų. Rinkitės aktyvesnį gyvenimo būdą, labiau rūpinkitės savimi.

SKORPIONAS. Šiandien pravartu nevengti bendravimo, nes galite gauti informacijos, kuri jums bus naudinga. Jeigu kažkas ilgai yra neišsakoma, kaupiama savyje, tai gali pradėti nekaip veikti jūsų savijautą arba tvenktis į galingą emocijų debesį.

ŠAULYS. Labai rūpės turtiniai, piniginiai klausimai. Galbūt esate numatę šį tą įsigyti ar parduoti. Tokiu atveju bus aktualu derėtis, nagrinėti, kas ir kaip naudingiau, pigiau. Galbūt susitarsite dėl kredito ar pan.

OŽIARAGIS. Nors būsite labai emocionalūs, su visais dienos iššūkiais tvarkysitės gana rezultatyviai. Vakare galite tikėtis tam tikro palaikymo, dosnumo, net jei atlikote ne viską, ką žadėjote.

VANDENIS. Keista diena, nes kai kas gali pasisukti kitaip, nei tikimasi ir planuojama. Regis, apkalbos, intrigos ar netiksli informacija įneš sumaišties. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimo.

ŽUVYS. Šiandien realių rezultatų galite tikėtis iš bet kokios veiklos. Regis, aktualu bus pabendrauti su senais pažįstamais, ir viskas klostysis neblogai. Visgi popiet turėsite kiek mažiau energijos ir ūpo aktyviai veikti nei pirmoje dienos pusėje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate šių metų Vilniaus Kalėdų eglę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.